Cykoria Pomidory suszone płatki mają zastosowanie w bardzo wielu potrawach i mogą być używane m.in. do sosów, gulaszów, gołąbków, fasolki po bretońsku, dań warzywno-mięsnych, zup, marynat, zapiekanek, pizzy oraz sałatek. Doskonale komponują się z bazylią i czosnkiem.
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

141,67 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288219925

5900288219925

prix: 4,25 zł

4.25 PLN 2028-08-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Pomidory suszone płatki mają zastosowanie w bardzo wielu potrawach i mogą być używane m.in. do sosów, gulaszów, gołąbków, fasolki po bretońsku, dań warzywno-mięsnych, zup, marynat, zapiekanek, pizzy oraz sałatek. Doskonale komponują się z bazylią i czosnkiem.
Caractéristiques:smak natury w Twoim domu, Produkt polski
marque:Cykoria
Nom du produit réglementé par la loi:Pomidory suszone płatki.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Prymat tous moutarde Prymat tous moutarde
30 g
66,33zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-06-30
Dary Natury Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

prix: 7,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Chili BIO Dary Natury Dary Natury Chili BIO
30 g
510,33zł/kg

prix: 15,31 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-10-02
Dary Natury Dary Natury Cząber Dary Natury Dary Natury Cząber
date d'expiration 2027-08-01
Dary Natury Dary Natury Gałka Dary Natury Dary Natury Gałka
muszkatołowa 30 g
546,00zł/kg

prix: 16,38 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-10-01
Dary Natury Dary Natury Goździki Dary Natury Dary Natury Goździki
całe BIO 30 g
463,00zł/kg

prix: 13,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-02-01
Dary Natury Dary Natury Goździki Dary Natury Dary Natury Goździki
mielone BIO 30 g
489,33zł/kg

prix: 14,68 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-11-03
Dary Natury Dary Natury Jałowiec Dary Natury Dary Natury Jałowiec
date d'expiration
2028-01-02
Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
citrique 20 g
92,50zł/kg

prix: 1,85 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2029-02-28
Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
60 g
37,67zł/kg

prix: 2,26 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

prix: 3,24 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
błyskawiczny 190 g
36,79zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5