Cykoria
53
Gorczyca biała - występuje obecnie w krajach strefy umiarkowanej, m.in. w Polsce. Nasiona bezpośrednio po rozgryzieniu mają słodko-mdły smak, później lekko palący. Używa się jej do konserwowania i kwaszenia ogórków, kiszenia kapusty. Całe ziarna można też dodawać m.in. do wędlin, potraw mięsnych, ryb i zup. W postaci sproszkowanej stanowi podstawowy składnik musztardy oraz pieprzu ziołowego. Mieloną gorczycą można przyprawiać drób, mięso wołowe i wieprzowe.
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

39,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288150426

5900288150426

prix: 0,99 zł

0.99 PLN 2028-08-30 NewCondition
gorczyca biała cała
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Gorczyca biała - występuje obecnie w krajach strefy umiarkowanej, m.in. w Polsce. Nasiona bezpośrednio po rozgryzieniu mają słodko-mdły smak, później lekko palący. Używa się jej do konserwowania i kwaszenia ogórków, kiszenia kapusty. Całe ziarna można też dodawać m.in. do wędlin, potraw mięsnych, ryb i zup. W postaci sproszkowanej stanowi podstawowy składnik musztardy oraz pieprzu ziołowego. Mieloną gorczycą można przyprawiać drób, mięso wołowe i wieprzowe.
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Gorczyca biała cała.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Prymat tous moutarde Prymat tous moutarde
    30 g
    66,33zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-06-30
    Cykoria Cykoria Gorczyca biała Cykoria Cykoria Gorczyca biała
    cała 400 g
    35,95zł/kg

    prix: 14,38 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-05-30
    Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
    20 g
    105,00zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
    Cayenne 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-28
    Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
    8 g
    248,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
    revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-03-30
    Prymat le sel d'ail Prymat le sel d'ail
    40 g
    55,50zł/kg

    prix: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-01-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5