Kopernik
55
5
54
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

61,00 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900056012932

5900056012932

prix: 2,44 zł

2.44 PLN 2027-07-31 NewCondition
czekolada 28 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, oleje i tłuszcze roślinne (palmowy, rzepakowy), cukier, mleko pełne w proszku, orzeszki arachidowe 3,8 %, serwatka w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia ziemniaczana, sól, substancja spulchniająca (węglany sodu), żółtko jaj w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2178 kJ / 522 kcal
Tłuszcz30 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone14 g
Węglowodany53 g
w tym cukry35 g
Białko7,0 g
Sól0,30 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
wolne od GMO - certyfikat jakości
marque:Kopernik
Nom du produit réglementé par la loi:Wafel w czekoladzie przekładany kremem (52 %) orzeszkowym.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:10:315



Bakalland bah ! Bakalland bah !
date d'expiration 2027-05-30
Sante Sante Crunchy barre de Sante Sante Crunchy barre de
saupoudrés de sauce à la vanille céréales muesli avec des prunes séchées 40 g
49,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
16
date d'expiration
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Sante Sante Green Tree Baton
granola 40 g
64,00zł/kg

prix: 2,56 zł

PLN
1
31
date d'expiration
2026-11-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy 5 40 g
55,00zł/kg

prix: 2,20 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Baton bananowy Sante Sante Crunchy Baton bananowy
40 g
56,25zł/kg

prix: 2,25 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-01-20
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
58,25zł/kg

prix: 2,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-03-30
Princessa Princessa Longa Wafel Princessa Princessa Longa Wafel
przekładany 40 g
60,75zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
24
date d'expiration 2027-02-28
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2026-10-14
Kopernik Kopernik Pierniczki Kopernik Kopernik Pierniczki
nadziewane 150 g
57,53zł/kg

prix: 8,63 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-02-28
Kopernik Kopernik Katarzynki Kopernik Kopernik Katarzynki
w pierniki 56 g
73,39zł/kg

prix: 4,11 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-03-30
Kopernik Kopernik Całuski Kopernik Kopernik Całuski
pierniki lukrowane 140 g
31,29zł/kg

prix: 4,38 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5