Cykoria
44
Smakosz Extra poprawia smak rosołów, zup, dań mięsnych i warzywnych.
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

13,99 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288613075

5900288613075

prix: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-03-30 NewCondition
sól, warzywa suszone 21% w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, seler), cukier, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy, przyprawy, skrobia ziemniaczana, glukoza, aromat, barwniki: kurkumina, ryboflawiny
Wartości odżywcze (%)produktu na 100 g
Wartość energetyczna559 kJ/ 132 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany25 g
w tym cukry17 g
Błonnik4,7 g
Białko4,5 g
Sól56,9 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Smakosz Extra poprawia smak rosołów, zup, dań mięsnych i warzywnych.
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Przykład zastosowania: Do 1/4 litra potrawy dodać łyżeczkę (około 3 g) Smakosza Extra i gotować 5 minut.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Kamis curry Kamis curry
    date d'expiration 2029-01-25
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat Assaisonnement pour poisson Prymat Assaisonnement pour poisson
    date d'expiration 2028-05-30
    Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
    date d'expiration 2028-01-31
    Prymat épices pour les tripes Prymat épices pour les tripes
    date d'expiration
    2027-11-30
    Prymat herbes de Provence Prymat herbes de Provence
    10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2029-08-30
    Prymat assaisonnement de la viande Prymat assaisonnement de la viande
    hachée 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    date d'expiration 2028-07-30
    Prymat épices au ragoût Prymat épices au ragoût
    date d'expiration 2028-07-30
    Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
    citrique 20 g
    92,50zł/kg

    prix: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    date d'expiration 2029-02-28
    Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
    60 g
    37,67zł/kg

    prix: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-03-30
    Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2028-01-30
    Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
    Zbożowa 120 g
    44,92zł/kg

    prix: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2028-05-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    56,30zł/kg

    prix: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
    o smaku 100 g
    32,40zł/kg

    prix: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    date d'expiration 2027-11-30
    Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
    błyskawiczny 190 g
    36,79zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5