sauce chinoise

Łowicz
51sauce chinoise
sauce chinoisesauce chinoise
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

17,16 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397016408

5900397016408

prix: 8,58 zł

8.58 PLN 2027-11-30 NewCondition
woda, cukier, cebula (9 %), brzoskwinia, seler, koncentrat pomidorowy (7 %), ananas (5,5 % ), przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, ocet spirytusowy, pędy bambusa (2 %), seler naciowy (2 %), kiełki fasoli mung (2 %), sól, grzyby mun (0,38 %), przyprawy (w tym imbir), aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia325 kJ / 76 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany17 g
w tym cukry17 g
białko1,1 g
sól1,2 g

Seler : Zawiera
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
marque:Łowicz
À propos de la marque:Łowicz Samo najlepsze!
Nom du produit réglementé par la loi:Sos chiński. Sos warzywno-owocowy z kiełkami fasoli mung oraz grzybami mun. Pasteryzowany.
Conservation:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Recettes:Przepis na kurczaka po chińsku Potrzebujesz: sos chiński Łowicz, ok. 400 g piersi kurczaka, 2 łyżki oleju, ok. 3 torebki ryżu. 1. Mięso pokrój w kostkę. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podaj z ryżem. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz Sauce bolognaise prêt Łowicz Sauce bolognaise prêt
    date d'expiration 2028-01-30
    Łowicz sauce à spaghetti Łowicz sauce à spaghetti
    date d'expiration 2028-01-31
    Łowicz sauce napolitaine Łowicz Łowicz sauce napolitaine Łowicz
    pour les spaghettis 500 g
    17,18zł/kg

    prix: 8,59 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2027-11-30
    Łowicz Łowicz Sos meksykański Łowicz Łowicz Sos meksykański
    date d'expiration
    2028-01-30
    Łowicz Łowicz Sos pieczarkowy Łowicz Łowicz Sos pieczarkowy
    z 500 g
    17,28zł/kg

    prix: 8,64 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration
    2027-07-30
    Łowicz Łowicz Sos spaghetti Łowicz Łowicz Sos spaghetti
    date d'expiration
    2028-01-30
    Pamapol tripes zamojsku Pamapol tripes zamojsku
    date d'expiration 2028-01-06
    Pamapol rouleaux de chou à la Pamapol rouleaux de chou à la
    sauce tomate 500 g
    17,56zł/kg

    prix: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    date d'expiration 2029-02-10
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre des fruits forestiers 240 g
    59,88zł/kg

    prix: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-02-28
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre , ananas 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre de Łowicz faible teneur en sucre de
    confiture de pêches 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture d'abricot 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2027-05-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de fraise 280 g
    25,86zł/kg

    prix: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2027-03-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de cerise 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz confiture faible teneur en Łowicz confiture faible teneur en
    sucre de cassis 280 g
    24,96zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-06-30
    Łowicz faible teneur en sucre Łowicz faible teneur en sucre
    confiture de bleuets 280 g
    27,96zł/kg

    prix: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5