Odkryj niezwykłe połączenie smaków, które odmieni Twoją kuchnię. Nasz sos musztardowo-pomarańczowy to harmonijna kompozycja, w której tradycyjna, lekko ostra nuta musztardy spotyka się ze słodkim, soczystym aromatem dojrzałych pomarańczy. To idealny wybór dla poszukiwaczy kulinarnych wrażeń i miłośników kuchni fusion.
Dzięki gęstej, aksamitnej konsystencji, sos doskonale przylega do potraw, uwalniając pełnię bukietu zapachowego już przy pierwszym kęsie. Produkt został stworzony z naturalnych składników.

Dlaczego warto go mieć w swojej kuchni?
-Niezrównany balans: Połączenie słodyczy i ostrości, które nie dominuje dania, a idealnie podkreśla jego głębię.
-Wszechstronność: Jeden produkt, dziesiątki zastosowań – od codziennych kanapek po wykwintne kolacje.
-Naturalny skład: Tworzony z pasją, oparty na ekologicznych składnikach

BIO
masa netto

masa netto

125 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

130,24 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018462161258

4018462161258

prix: 16,28 zł

16.28 PLN 2027-07-30 NewCondition

woda, cukier trzcinowy*, pomarańcze* (16 %), GORCZYCA* (12 %), ocet brandy*, sól morska, sok z cytryny*, substancje zagęszczające: mączka chleba świętojańskiego*, guma guar*, przyprawy*. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 ml
Wartość energetyczna: 635 kJ/151 kcal
Tłuszcz: 3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3 g
Węglowodany: 24 g
w tym cukry: 24 g
Białko: 3,5 g
Sól: 2,2 g


Odkryj niezwykłe połączenie smaków, które odmieni Twoją kuchnię. Nasz sos musztardowo-pomarańczowy to harmonijna kompozycja, w której tradycyjna, lekko ostra nuta musztardy spotyka się ze słodkim, soczystym aromatem dojrzałych pomarańczy. To idealny wybór dla poszukiwaczy kulinarnych wrażeń i miłośników kuchni fusion.
Dzięki gęstej, aksamitnej konsystencji, sos doskonale przylega do potraw, uwalniając pełnię bukietu zapachowego już przy pierwszym kęsie. Produkt został stworzony z naturalnych składników.

Dlaczego warto go mieć w swojej kuchni?
-Niezrównany balans: Połączenie słodyczy i ostrości, które nie dominuje dania, a idealnie podkreśla jego głębię.
-Wszechstronność: Jeden produkt, dziesiątki zastosowań – od codziennych kanapek po wykwintne kolacje.
-Naturalny skład: Tworzony z pasją, oparty na ekologicznych składnikach


Byodo Sos musztardowo balsamiczny Byodo Sos musztardowo balsamiczny
z 125 g
130,24zł/kg

prix: 16,28 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-06-12
Winiary sauce en poudre rôti de Winiary sauce en poudre rôti de
lumière 30 g
122,00zł/kg

prix: 3,66 zł

PLN
1
23
date d'expiration 2027-06-30
Winiary sauce à l'ail mayonnaise Winiary sauce à l'ail mayonnaise
date d'expiration 2027-03-04
Łowicz s'habiller, un pot de doux Łowicz s'habiller, un pot de doux
- amer 500 g
17,16zł/kg

prix: 8,58 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-01-30
Knorr Accueil goûte la sauce Knorr Accueil goûte la sauce
Knorr rôti lumineux 25 g
184,80zł/kg

prix: 4,62 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2027-05-30
Roleski sauce tartare Roleski sauce tartare
date d'expiration 2027-04-23
Roleski sauce à l'ail Roleski sauce à l'ail
date d'expiration 2027-03-12
Amaizin Amaizin dip salsa gluten Amaizin Amaizin dip salsa gluten
douce BIO libre 260 g
51,62zł/kg

prix: 13,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2029-12-31
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5