Bio Planete
51

Doskonały do przygotowywania egzotycznych dań. Nie przekraczać punktu dymienia podczas podgrzewania.

BIO
pojemność netto

pojemność netto

950 ml

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-07

pojemność

cena za litr

76,83 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260355585874

4260355585874

prix: 72,99 zł

72.99 PLN 2027-07-07 NewCondition

olej kokosowy* virgin (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3367 kJ/819 kcal
Tłuszcz - 91 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 86 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 5 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 1 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g


Doskonały do przygotowywania egzotycznych dań. Nie przekraczać punktu dymienia podczas podgrzewania.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Food Bio Food Olej kokosowy Bio Food Bio Food Olej kokosowy
    virgin BIO 260 ml
    86,08zł/l

    prix: 22,38 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-19
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    kokosowy bezwonny 400 ml
    77,85zł/l

    prix: 31,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-01
    Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
    1 litr

    prix: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-03-04
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-17
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-25
    Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
    avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-06
    Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
    z oliwek 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-08-27
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-16
    Bio Planete huile d'olive vierge Bio Planete huile d'olive vierge
    extra bio 1 l

    prix: 71,15 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    do gotowania 500 ml
    39,98zł/l

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    słonecznikowy 500 ml
    35,64zł/l

    prix: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-01
    Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
    z oliwek extra 500 ml
    72,90zł/l

    prix: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planete huile Bio Planete Bio Planete huile
    d'olive pour la friture BIO 500 ml
    94,28zł/l

    prix: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-01
    Bio Planete Bio Planet Mąka Bio Planete Bio Planet Mąka
    kasztanowa 400 g
    48,63zł/kg

    prix: 19,45 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-28
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    BIO
    Bio Planete Olej do smażenia Bio Planete Olej do smażenia
    do smażenia 500 ml
    85,12zł/l

    prix: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-28
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    i do Pizzy 250 ml
    114,52zł/l

    prix: 28,63 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5