Bio Food
43

z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno. 240 g = ok. 260 ml

BIO
pojemność netto

pojemność netto

260 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-19

pojemność

cena za litr

86,08 zł / l

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683800

5907752683800

prix: 22,38 zł

22.38 PLN 2028-02-19 NewCondition

olej kokosowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 3609 kJ / 862 kcal
Tłuszcz: 100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 90 g
Węglowodany: 0 g
w tym cukry: 0 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno. 240 g = ok. 260 ml


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    kokosowy bezwonny 400 ml
    77,85zł/l

    prix: 31,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    kokosowy 950 ml
    76,83zł/l

    prix: 72,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-07-07
    Kujawski l'huile de canola Kujawski l'huile de canola
    1 litr

    prix: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-03-04
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de 250ml avec basilic avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    91,96zł/l

    prix: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-06-17
    Monini Monini huile aromatisée Monini Monini huile aromatisée
    de citron 250ml avec de l'huile d'olive vierge ( extra vierge ) 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-08-25
    Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
    avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-06
    Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
    z oliwek 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-08-27
    Monini Monini aromatisé huile Monini Monini aromatisé huile
    ml de 4 espèces de poivre avec huile d'olive vierge ( extra vierge ) de 250 250 ml
    94,44zł/l

    prix: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2027-08-16
    Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
    500 ml
    19,98zł/l

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-03-14
    Bio Food bioalimentaire Bio Food bioalimentaire
    écologique jus bio de la carotte mariné 300 ml
    29,10zł/l

    prix: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Food écologique jus bio de Bio Food écologique jus bio de
    concombres marinés 300 ml
    23,93zł/l

    prix: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Food écologique du jus de Bio Food écologique du jus de
    BIO
    écologique du jus de canneberge écologique du jus de canneberge
    canneberge 300 ml
    66,63zł/l

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-02-19
    Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
    760 g
    23,53zł/kg

    prix: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-09-19
    Bio Food vinaigre de pomme bio Bio Food vinaigre de pomme bio
    700 ml
    21,41zł/l

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-19
    Bio Food soupe de betteraves Bio Food soupe de betteraves
    végétarien bio 500 ml
    19,98zł/l

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-01-15
    Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
    700 g
    14,29zł/kg

    prix: 10 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-16
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5