Bio Planet

Ekologiczny ryż czarny pełnoziarnisty charakteryzuje się niezwykłym orzechowym aromatem, dzięki któremu harmonijnie współgra z wieloma egzotycznymi potrawami. Najlepiej komponuje się z dziczyzną, drobiem, rybami i owocami morza. Nadaje potrawom oryginalny wygląd i smak.

BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-01

pojemność

cena za kilogram

35,48 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902425055977

5902425055977

prix: 17,74 zł

17.74 PLN 2027-02-01 NewCondition

ekologiczny ryż czarny pełnoziarnisty 100 %.


Wartość energetyczna 1550 kJ/366 kcal
Tłuszcz 3,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,7 g
Węglowodany 73 g
w tym cukry 0 g
Błonnik 1,4 g
Białko 9,9 g
Sól 0,03 g


Ekologiczny ryż czarny pełnoziarnisty charakteryzuje się niezwykłym orzechowym aromatem, dzięki któremu harmonijnie współgra z wieloma egzotycznymi potrawami. Najlepiej komponuje się z dziczyzną, drobiem, rybami i owocami morza. Nadaje potrawom oryginalny wygląd i smak.


Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Bio Planet Riz basmati blanc bio Bio Planet Riz basmati blanc bio
500 g
23,76zł/kg

prix: 11,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-04
Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO
-BIO 500 g PLANET 500 g
21,44zł/kg

prix: 10,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Bio Planet ROUND RIZ 500g complet Bio Planet ROUND RIZ 500g complet
BIO -BIO PLANET 500 g
22,48zł/kg

prix: 11,24 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-12
Bio Planet riz long grain blanc Bio Planet riz long grain blanc
BIO 500 g - BIO PLANET 500 g
18,44zł/kg

prix: 9,22 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-09-28
Bio Planet riz blanc rond Bio Planet riz blanc rond
écologique 500 g
18,58zł/kg

prix: 9,29 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-02-10
Bio Planet Planet Organic Riz Bio Planet Planet Organic Riz
arborio risotto BIO 500 g
34,94zł/kg

prix: 17,47 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-02-10
Melvit Melvit Płatki ryżowe Melvit Melvit Płatki ryżowe
500 g
15,68zł/kg

prix: 7,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-01-28
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet Prunes de Californie , Bio Planet Prunes de Californie ,
écologique produit dénoyautées de l'agriculture 400 g
85,53zł/kg

prix: 34,21 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-08-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5