riz blanc rond écologique

Bio Planet

Skład:
ryż biały okrągły* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż biały okrągły charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 25 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
riz blanc rond écologiqueriz blanc rond écologique
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-10

pojemność

cena za kilogram

18,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814662439

5907814662439

prix: 9,29 zł

9.29 PLN 2027-02-10 NewCondition

Skład:
ryż biały okrągły* 100% (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli).

Opis:
Ekologiczny ryż biały okrągły charakteryzuje się subtelnym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Doskonały do risotto, sushi i sałatek.

Sposób przygotowania:
zagotować 500 ml osolonej wody, do gotującej się wody wsypać 200 g ryżu (wypłukanego w dużej ilości wody) i dodać odrobinę masła lub oleju. Gotować na małym ogniu ok. 25 min.


Informacja alergiczna:
Produkt może zawierać alergeny: gluten, orzeszki ziemne i inne orzechy, sezam, soję oraz mleko (łącznie z laktozą) ze względu na konfekcjonowanie w zakładzie, w którym paczkowane są surowce zawierające ww. alergeny.
marque:Bio Planet
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Bio Planet Riz basmati blanc bio Bio Planet Riz basmati blanc bio
500 g
23,76zł/kg

prix: 11,88 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-12-04
Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO Bio Planet riz au jasmin BLANC BIO
-BIO 500 g PLANET 500 g
21,44zł/kg

prix: 10,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-31
Bio Planet ROUND RIZ 500g complet Bio Planet ROUND RIZ 500g complet
BIO -BIO PLANET 500 g
22,48zł/kg

prix: 11,24 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-03-12
Bio Planet riz long grain blanc Bio Planet riz long grain blanc
BIO 500 g - BIO PLANET 500 g
18,44zł/kg

prix: 9,22 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-09-28
Bio Planet Planet Organic Riz Bio Planet Planet Organic Riz
arborio risotto BIO 500 g
34,94zł/kg

prix: 17,47 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-02-10
Melvit Melvit Płatki ryżowe Melvit Melvit Płatki ryżowe
500 g
15,68zł/kg

prix: 7,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-01-28
Ekologiko riz basmati Ekologiko Ekologiko riz basmati Ekologiko
organique 500 g
26,72zł/kg

prix: 13,36 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-28
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet Prunes de Californie , Bio Planet Prunes de Californie ,
écologique produit dénoyautées de l'agriculture 400 g
85,53zł/kg

prix: 34,21 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-08-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5