Bio Planet Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
BIO
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-04

pojemność

cena za kilogram

17,60 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902983782810

5902983782810

prix: 17,60 zł

17.60 PLN 2027-12-04 NewCondition
Ryż Basmati biały* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość energetyczna - 1642 kJ / 389 kcal Tłuszcz - 0,6 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0,2 g Węglowodany -78 g, w tym cukry - 0,1 g Białko - 7,4 g Sól - 0 g
Ekologiczny ryż Basmati biały charakteryzuje się subtelnym orzechowym smakiem i niepowtarzalnym aromatem. Stanowi najszlachetniejszą odmianę ryżu na świecie. Doskonały jako dodatek do mięs, sałatek, dań egzotycznych i deserów.
Préparation et utilisation:SPOSÓB PRZYGOTOWANIA uprzednio wypłukany ryż gotować w proporcji 1:2 (1 porcja ryżu na 2 porcje wody) na małym ogniu ok. 25 min.
Kupiec riz blanc Kupiec riz blanc
1 kg

prix: 8,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-31
Sonko riz blanc à grain long Sonko riz blanc à grain long
1 kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-02
Bio Planet Bio Planet ryż Bio Planet Bio Planet ryż
BIO
Bio Planet ryż okrągły Bio Planet ryż okrągły
okrągły 1 kg

prix: 19,25 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-12
Kuchnia Gosposi Kuchnia Gosposi Kuchnia Gosposi Kuchnia Gosposi
Ryż biały 1 kg

prix: 6,86 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-30
Melvit Melvit Ryż Basmati Indie Melvit Melvit Ryż Basmati Indie
1 kg

prix: 19,25 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-10-20
Bio Planet Bio Planet Ryż Bio Planet Bio Planet Ryż
Jaśminowy biały 1 kg

prix: 16,23 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-12-31
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
1 kg

prix: 5,12 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-30
Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
l'agriculture écologique 150 g
89,73zł/kg

prix: 13,46 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-28
Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
l'agriculture écologique 100 g
109,90zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-05
Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
produits de l'agriculture écologique 100 g
135,00zł/kg

prix: 13,50 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-03
Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
produit de l'agriculture écologique 150 g
169,27zł/kg

prix: 25,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-28
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
52,65zł/kg

prix: 10,53 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-04-30
Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
123,30zł/kg

prix: 12,33 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2028-01-04
Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
45,00zł/kg

prix: 18 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-03-31
Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
le produit de l'agriculture écologique 500 g
23,78zł/kg

prix: 11,89 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-11-24
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5