Melvit
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-20

pojemność

cena za kilogram

19,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827016888

5906827016888

prix: 19,25 zł

19.25 PLN 2027-10-20 NewCondition
ryż Basmati
Wartości odżywcze (%)suchego produktu w 100 g
Wartość energetyczna1480 kJ / 349 kcal
Tłuszcz 0,8 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3 g
Węglowodany 76 g
- w tym cukry 0,2 g
Błonnik 0,7 g
Białko 9,0 g
Sól <0,01 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Melvit
Nom du produit réglementé par la loi:Ryż Basmati Indie
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Zgrzewane
Adresse du producteur:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 07-415 Olszewo-Borki Kruki
Adresse de retour:
Kupiec riz blanc Kupiec riz blanc
1 kg

prix: 8,28 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-31
Sonko riz blanc à grain long Sonko riz blanc à grain long
1 kg

prix: 7,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-04-02
Bio Planet Bio Planet ryż Bio Planet Bio Planet ryż
BIO
Bio Planet ryż okrągły Bio Planet ryż okrągły
okrągły 1 kg

prix: 19,25 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-12
Kuchnia Gosposi Kuchnia Gosposi Kuchnia Gosposi Kuchnia Gosposi
Ryż biały 1 kg

prix: 6,86 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-30
Bio Planet Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Bio Planet Ryż basmati
biały BIO 1 kg

prix: 17,60 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-12-04
Bio Planet Bio Planet Ryż Bio Planet Bio Planet Ryż
Jaśminowy biały 1 kg

prix: 16,23 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-12-31
Familijne Przysmaki Ryż biały Familijne Przysmaki Ryż biały
1 kg

prix: 5,12 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-30
Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
Melvit 0,5 kg 500 g
9,98zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2031-07-05
Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-07
Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
400 g
8,38zł/kg

prix: 3,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-03
Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
400 g
9,35zł/kg

prix: 3,74 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-04-27
Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
blanc 400 g
14,98zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-07-11
Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
torréfié 400 g
13,33zł/kg

prix: 5,33 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2028-02-17
Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
1 kg
11,00zł/kg

prix: 11 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-02-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5