Bio Planet
51

płatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, ORZECHY LASKOWE*, rodzynki*, ORZECHY NERKOWCA*, chipsy kokosowe*, MIGDAŁY*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane* (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość orzechów 29%.

BIO
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-15

pojemność

cena za kilogram

25,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667045

5907814667045

prix: 15,20 zł

15.20 PLN 2027-04-15 NewCondition

Ekologiczne musli orzechowe to doskonała propozycja na codzienne śniadanie. Przed spożyciem zalecamy poddać musli krótkotrwałej obróbce cieplnej.


Wartość energetyczna - 1913 kJ / 458 kcal
Tłuszcz - 23 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 6,0 g
Węglowodany - 45 g,
w tym cukry - 7,7 g
Białko - 13 g
Sól - 0,04 g


płatki OWSIANE*, płatki ŻYTNIE*, ORZECHY LASKOWE*, rodzynki*, ORZECHY NERKOWCA*, chipsy kokosowe*, MIGDAŁY*, ziarno słonecznika*, kasza gryczana*, siemię lniane* (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość orzechów 29%.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Flocons d'épeautre 600 Bio Planet Flocons d'épeautre 600
    g BIO - BIO PLANET 600 g
    15,80zł/kg

    prix: 9,48 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-02-27
    Bio Planet écrou muesli Bio Planet écrou muesli
    date d'expiration 2027-03-12
    Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
    date d'expiration 2027-07-17
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    350g banane avec du chocolat 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-07-07
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    , fruits 350g 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-09
    Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
    date d'expiration 2027-06-23
    Bio Planet muesli tropicale Bio Planet muesli tropicale
    date d'expiration
    2027-01-16
    Szczytno Melvit-Szczytno Szczytno Melvit-Szczytno
    pełnoziarniste 400 g
    18,13zł/kg

    prix: 7,25 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-06-13
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 400 g
    45,00zł/kg

    prix: 18 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-03-31
    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5