les raisins secs, les raisins secs , les produits de l'agriculture écologique

Bio Planet
51les raisins secs, les raisins secs , les produits de l'agriculture écologique
Ekologiczne rodzynki sułtanki, suszone w naturalny sposób, niesiarkowane. Rodzynki sułtanki najlepiej komponują się jako dodatek do ciast, deserów oraz sałatek. Stanowią również pożywną, samodzielną przekąskę. Skład: suszone rodzynki sułtanki*, olej roślinny* (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Zawierają witaminy z grupy B, usprawniające procesy metaboliczne układu nerwowego, natomiast obecność potasu sprawia, że mogą mieć znaczenie w obniżaniu ciśnienia krwi. Zaletą rodzynek jest obecność znacznej ilości antyoksydantów, wzmacniających organizm. Połączenie błonnika pokarmowego i kwasu winowego, z których ten ostatni zawarty jest w tak dużej ilości tylko w rodzynkach i winogronach, pozwala na stworzenie w jelicie grubym odpowiedniego środowiska dla rozwoju korzystnej flory bakteryjnej.

les raisins secs, les raisins secs , les produits de l'agriculture écologiqueles raisins secs, les raisins secs , les produits de l'agriculture écologique
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

45,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814661739

5907814661739

prix: 18,00 zł

18.00 PLN 2027-03-31 NewCondition

Rodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy* (0,5%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) 


Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna - 292 kcal ( 1242 kJ)
Białko- 2,7 g
Węglowodany- 69,0 g
Tłuszcz- 0,4 g


Ekologiczne rodzynki sułtanki, suszone w naturalny sposób, niesiarkowane. Rodzynki sułtanki najlepiej komponują się jako dodatek do ciast, deserów oraz sałatek. Stanowią również pożywną, samodzielną przekąskę. Skład: suszone rodzynki sułtanki*, olej roślinny* (*składniki ekologiczne objęte certyfikatem kontroli). Zawierają witaminy z grupy B, usprawniające procesy metaboliczne układu nerwowego, natomiast obecność potasu sprawia, że mogą mieć znaczenie w obniżaniu ciśnienia krwi. Zaletą rodzynek jest obecność znacznej ilości antyoksydantów, wzmacniających organizm. Połączenie błonnika pokarmowego i kwasu winowego, z których ten ostatni zawarty jest w tak dużej ilości tylko w rodzynkach i winogronach, pozwala na stworzenie w jelicie grubym odpowiedniego środowiska dla rozwoju korzystnej flory bakteryjnej.


marque:Bio Planet
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Planet Prunes de Californie , Bio Planet Prunes de Californie ,
    écologique produit dénoyautées de l'agriculture 400 g
    85,53zł/kg

    prix: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-08-24
    Bio Planet dates , produits de Bio Planet dates , produits de
    l'agriculture écologique 400 g
    37,83zł/kg

    prix: 15,13 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-30
    Bio Planet abricots , les produits Bio Planet abricots , les produits
    de l'agriculture écologique 400 g
    98,65zł/kg

    prix: 39,46 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-28
    Bio Planet figues sèches Bio Planet figues sèches
    400 g
    89,98zł/kg

    prix: 35,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-28
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    avec du sucre de canne biologique 400 g
    110,35zł/kg

    prix: 44,14 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Mango Bio Planet Bio Planet Mango
    suszone BIO 400 g
    89,00zł/kg

    prix: 35,60 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-31
    Bio Planet Bio Planet Żurawina Bio Planet Bio Planet Żurawina
    z sokiem 400 g
    116,73zł/kg

    prix: 46,69 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-16
    Bio Planet Bio Planet Jagody Bio Planet Bio Planet Jagody
    inkaskie suszone 400 g
    99,70zł/kg

    prix: 39,88 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-10-22
    Bio Planet les raisins secs, les Bio Planet les raisins secs, les
    écologique raisins secs , les produits de l'agriculture 200 g
    52,65zł/kg

    prix: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet raisins secs , raisins Bio Planet raisins secs , raisins
    secs bio 1 kg

    prix: 41,20 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-04-30
    Bio Planet figues , produit de Bio Planet figues , produit de
    l'agriculture écologique 150 g
    89,73zł/kg

    prix: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-28
    Bio Planet amandes , produits de Bio Planet amandes , produits de
    l'agriculture écologique 100 g
    109,90zł/kg

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-05
    Bio Planet Amandes coupées, Bio Planet Amandes coupées,
    produits de l'agriculture écologique 100 g
    135,00zł/kg

    prix: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-06-03
    Bio Planet Noix du Brésil , le Bio Planet Noix du Brésil , le
    produit de l'agriculture écologique 150 g
    169,27zł/kg

    prix: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Planet canneberges sucrées Bio Planet canneberges sucrées
    l'agriculture écologique avec du sucre de canne , le produit de 100 g
    123,30zł/kg

    prix: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-04
    Bio Planet grain de riz basmati , Bio Planet grain de riz basmati ,
    le produit de l'agriculture écologique 500 g
    23,78zł/kg

    prix: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-24
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5