Ania
55
Ok.
43
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

49,90 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453005040

5903453005040

prix: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-08-30 NewCondition

mąka PSZENNA* (86%), cukier trzcinowy*, tłuszcz kokosowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 1881 kJ / 447 kcal
Tłuszcz: 12,3 g;
w tym kwasy nasycone: 4,7 g;
Węglowodany: 75,9 g;
w tym cukry: 16,6 g;
Białko: 9,6 g;
Sól: 0,47 g


Jaja : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Ania


Nom du produit réglementé par la loi:Mini ania jungle - Bio herbatniki pszenne płatki śniadaniowe
Conservation:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.


Type d'emballage:

Zgrzewane


Pays d'origine:

Produkt UE


Adresse du producteur:

FPH Ania Grażyna Gregorczyk ul. Niepokalanej Panny Marii 103 31-589 Kraków


Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:00:23Ok.



Bio Ania BIO rectangulaire Bio Bio Ania BIO rectangulaire Bio
Biscuits Ania 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania
ronde 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-04-30
Apetitki Apetitki Petit Beurre Apetitki Apetitki Petit Beurre
Herbatniki 100 g
23,80zł/kg

prix: 2,38 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2027-07-28
Roland Roland Twisty z ciasta Roland Roland Twisty z ciasta
francuskiego 100 g
87,00zł/kg

prix: 8,70 zł

PLN
1
13
date d'expiration
2027-02-01
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Ania Muffins Nature de bio -maman Ania Muffins Nature de bio -maman
200 g
83,20zł/kg

prix: 16,64 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2026-11-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5