Roland
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-01

pojemność

cena za kilogram

87,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7610058207271

7610058207271

prix: 8,70 zł

acheter 12 szt. pour 8.57 zł/szt
8.70 PLN 2027-02-01 NewCondition

Mąka pszenna (76g) (gluten), masło (31g) (mleko), odtłuszczone mleko w proszku, sól (1,7), drożdze, cukier, mąka słodowa jęczmienna (gluten)


Bio Ania BIO rectangulaire Bio Bio Ania BIO rectangulaire Bio
Biscuits Ania 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-03-30
Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania Bio Ania Bio Biscuits BIO Ania
ronde 100 g
62,70zł/kg

prix: 6,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-04-30
Ania Bio Ania ciasteczka mini Ania Bio Ania ciasteczka mini
jungle BIO 100 g
49,90zł/kg

prix: 4,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-08-30
Apetitki Apetitki Petit Beurre Apetitki Apetitki Petit Beurre
Herbatniki 100 g
23,80zł/kg

prix: 2,38 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2027-07-28
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Roland Roland Twisty z ciasta Roland Roland Twisty z ciasta
francuskiego 100 g
87,00zł/kg

prix: 8,70 zł

PLN
1
33
date d'expiration 2027-05-01
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5