Batom
52

Suplementy diety. Witamina C wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C BATOM jest produktem naturalnego pochodzenia, pozyskiwana jest ze skrobi kukurydzianej w wyniku dwustopniowej fermentacji. Ta metoda produkcji witaminy C została opracowana w latach 60-tych dwudziestego wieku w Chinach i jest tam powszechnie stosowana.

masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-13

pojemność

cena za kilogram

62,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709956179

5907709956179

prix: 15,50 zł

15.50 PLN 2028-01-13 NewCondition

Witamina C (kwas L-askorbinowy)


Suplementy diety. Witamina C wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i odpornościowego, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina C BATOM jest produktem naturalnego pochodzenia, pozyskiwana jest ze skrobi kukurydzianej w wyniku dwustopniowej fermentacji. Ta metoda produkcji witaminy C została opracowana w latach 60-tych dwudziestego wieku w Chinach i jest tam powszechnie stosowana.


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kruger renforcement de comprimés Kruger renforcement de comprimés
    solubles 20 pcs vitamine C 20 szt.

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    7
    date d'expiration 2028-06-30
    Kruger comprimés effervescents Kruger comprimés effervescents
    avec le goût de magnésium citron 20 tabl.

    prix: 8,42 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-07-30
    Kruger comprimés effervescents de Kruger comprimés effervescents de
    multivitamines avec le goût de l'orange 90 g
    88,78zł/kg

    prix: 7,99 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2028-02-28
    Kruger Krüger Vital Power Żelazo Kruger Krüger Vital Power Żelazo
    20 tabl.

    prix: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-03-30
    Kruger Krüger Błonnik Kruger Krüger Błonnik
    80 g
    71,00zł/kg

    prix: 5,68 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-07-30
    Apotheke APOTHEKE BIO Plantago Apotheke APOTHEKE BIO Plantago
    Psyllium fibre de cosse 115 g
    232,96zł/kg

    prix: 26,79 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-09-30
    Radix Radix-Bis chardon sol Radix Radix-Bis chardon sol
    200 g
    32,05zł/kg

    prix: 6,41 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-01-22
    Kruger Kruger contraction Kruger Kruger contraction
    effervescents avec saveur de citron magnésium + supplément de potassium comprimés 20 tabl.

    prix: 9,82 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2028-04-30
    Batom écologique jus de framboise Batom écologique jus de framboise
    bio sans sucre 330 ml
    87,45zł/l

    prix: 28,86 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-09-10
    Batom Sirop de framboise bio Batom Sirop de framboise bio
    330 ml
    81,79zł/l

    prix: 26,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-09-10
    Batom Batom ekologiczne powidło Batom Batom ekologiczne powidło
    śliwkowe 270 g
    107,37zł/kg

    prix: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-09-16
    Batom citron Batom au gingembre Batom citron Batom au gingembre
    dans le sirop BIO 220 g
    72,68zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-02-05
    Batom Batom Le bicarbonate de Batom Batom Le bicarbonate de
    soude 1 kg
    15,00zł/kg

    prix: 15 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2028-03-03
    Batom Batom Erytrytol Batom Batom Erytrytol
    500 g
    38,74zł/kg

    prix: 19,37 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-25
    Batom Batom ekologiczna Batom Batom ekologiczna
    włoszczyzna 75 g
    162,13zł/kg

    prix: 12,16 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-03-01
    Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
    suszone 150 g
    128,47zł/kg

    prix: 19,27 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-03-01
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5