Basso
51
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Oliwa uzyskiwana na zimno Najlepsza do konsumpcji na surowo jako dodatek do sałatek i sosów.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-02-28

pojemność

cena za litr

57,16 zł / l

kraj

Pays d'origine

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8004123000284

8004123000284

prix: 28,58 zł

acheter 6 szt. pour 28.15 zł/szt
28.58 PLN 2028-02-28 NewCondition
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna3389 kJ/824 kcal
Tłuszcz91,6 g
w tym kwasy tłuszczowe:
nasycone13 g
jednonienasycone69,6 g
wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Oliwa uzyskiwana na zimno Najlepsza do konsumpcji na surowo jako dodatek do sałatek i sosów.
marque:Basso
Nom du produit réglementé par la loi:Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia.
Conservation:W niskiej temperaturze gęstnieje, co nie ma wpływu na jakość oliwy i ustępuje w temperaturze pokojowej. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w ciemnym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Butelka
Pays d'origine:Produkt UE
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Monini delicato huile d'olive de Monini delicato huile d'olive de
    avec un goût doux et lumière première pression à froid ( extra vierge ) , 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-11-06
    Monini Monini GranFruttato Oliwa Monini Monini GranFruttato Oliwa
    z oliwek 500 ml
    58,28zł/l

    prix: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-08-27
    Monini classico huile d'olive de Monini classico huile d'olive de
    première pression à froid 500 ml
    62,52zł/l

    prix: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planete oliwa Bio Planete Bio Planete oliwa
    z oliwek extra 500 ml
    72,90zł/l

    prix: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-10-01
    Basso Basso Oliwa z wytłoczyn Basso Basso Oliwa z wytłoczyn
    z oliwek 500 ml
    38,92zł/l

    prix: 19,46 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-12-12
    Monini huile de pépins de raisin Monini huile de pépins de raisin
    Monini huile de pépins de raisin 500 ml
    36,38zł/l

    prix: 18,19 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-10-22
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    do gotowania 500 ml
    39,98zł/l

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete Olej Bio Planete Bio Planete Olej
    słonecznikowy 500 ml
    35,64zł/l

    prix: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-06-01
    Basso Basso Oliwa z wytłoczyn Basso Basso Oliwa z wytłoczyn
    oliwek 1 litr

    prix: 32,99 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-12-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5