Apetitki
55
Ok.
52
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-09-10

pojemność

cena za kilogram

24,25 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906395586202

5906395586202

prix: 4,85 zł

4.85 PLN 2027-09-10 NewCondition

Mąka pszenna, woda, cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego [woda, cukier, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), niskotłuszczowe kakao w proszku (3,5%), substancje spulchniające (węglan amonu, wodorowęglan sodu, kawśny pirofosforan sodu), syrop karmelowy, sól jodowana, emulgator (lecytyna sojowa), aromat, substancja konserwująca (pirosiarczan sodu)


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2025-03-26 16:53:40Ok.



Bahlsen Krakuski Deserowe Bahlsen Krakuski Deserowe
Herbatniki 200 g
26,50zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-04-25
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
Beurre 200 g
29,95zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-02-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
Beurre 200 g
29,95zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-07-31
Apetitki Apetitki Petit Beurre Apetitki Apetitki Petit Beurre
Herbatniki 200 g
24,25zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-30
Apetitki Apetitki Petit Beurre Apetitki Apetitki Petit Beurre
Herbatniki 200 g
24,25zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-08-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypałki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypałki
Black&White 200 g
36,70zł/kg

prix: 7,34 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-12-17
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Apetitki Apetitki Petit Beurre Apetitki Apetitki Petit Beurre
Herbatniki 100 g
23,80zł/kg

prix: 2,38 zł

PLN
1
36
date d'expiration 2027-07-28
Apetitki Apetitki Biszkopty Apetitki Apetitki Biszkopty
date d'expiration 2027-05-06
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5