Cukry Nyskie
55
Ok.
54

Herbatniki laminowane,z mąką pełnoziarnistą
Źródło błonnika pokarmowego

masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-18

pojemność

cena za kilogram

29,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228011302

5901228011302

prix: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-02-18 NewCondition
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
Beurre 200 g
31,45zł/kg

prix: 6,29 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-07-31

mąka pszennapełnoziarnista (36%), mąkapszenna, cukier, tłuszcz roślinny(palmowy
i rzepakowy), syrop cukru inwertowanego, serwatka zdemineralizowana w proszku (z
mleka), serwatka wproszku(zmleka),substancje spulchniające: węglany amonu, węglany
sodu, difosforany,pirosiarczynsodu; emulgator: lecytyny (zsoi);sól, syrop maltozowy,
aromat.


Wartość odżywcza w 100 g Porcja 5,4 g
(1 ciastko)
%*
(5,4 g)
Energia 1850 kJ / 440 kcal 100 kJ / 24 kcal 1%

Tłuszcz
w tym:

-kwasy tłuszczowe
nasycone

13 g

6 g

0,7 g

0,3 g

1%

2%

Węglowodany
w tym:

-cukry

69 g

25 g

3,7 g

1,4 g

1%

2%

Błonnik pokarmowy 5,4 g 0,3 g -
Białko 9,5 g 0,5 g 1%
Sól 1,3 g 0,07 g 1%

*RWS-Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie zawieraokoło38sugerowanychporcji.Porcja:1 ciastko (ok. 5,4 g)


Możliwa obecność:sezamu, jaj, orzeszków arachidowych i orzechów.


Herbatniki laminowane,z mąką pełnoziarnistą
Źródło błonnika pokarmowego


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:00:54Ok.



Bahlsen Krakuski Deserowe Bahlsen Krakuski Deserowe
Herbatniki 200 g
26,50zł/kg

prix: 5,30 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-04-25
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
Beurre 200 g
29,95zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2027-07-31
Apetitki Apetitki Petit Beurre Apetitki Apetitki Petit Beurre
Herbatniki 200 g
24,25zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-09-10
Apetitki Apetitki Petit Beurre Apetitki Apetitki Petit Beurre
Herbatniki 200 g
24,25zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-06-30
Apetitki Apetitki Petit Beurre Apetitki Apetitki Petit Beurre
Herbatniki 200 g
24,25zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-08-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypałki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypałki
Black&White 200 g
36,70zł/kg

prix: 7,34 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2026-12-17
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
Nyskie lumière sans sucre . 120 g
40,42zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie Cukry Nyskie
Herbatniki Regionalne 180 g
31,67zł/kg

prix: 5,70 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-06
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5