Sucre vanillé bio

Amylon
15
wogole nie pachnie waniliaSucre vanillé bio
55
wreszcie wanilia a nie WANILINA!! Pachnie solidnie a i cena do przyjecia.... juz piekłem z tym cukrem i ciasto wyszło ekstra :)Sucre vanillé bio
45Sucre vanillé bio
Sucre vanillé bioSucre vanillé bio
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-12-11

pojemność

cena za kilogram

210,50 zł / kg

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006667524

8594006667524

prix: 4,21 zł

4.21 PLN 2027-12-11 NewCondition
bio cukier trzcinowy, bio wanilia mielona (1,5 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu sypkiego:
Wartość energetyczna:1692 kJ / 398 kcal
tłuszcz:0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
węglowodany99 g
w tym cukry98 g
białko0 g
sól0 g

ekologiczny
marque:Amylon
Nom du produit réglementé par la loi:Cukier waniliowy, cukier z dodatkami, ekologiczny.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - CZ-BIO-001, Rolnictwo UE/spoza UE
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2017-06-12 16:31:37wogole nie pachnie wanilia
  • Janusz , 2016-11-03 03:45:21wreszcie wanilia a nie WANILINA!! Pachnie solidnie a i cena do przyjecia.... juz piekłem z tym cukrem i ciasto wyszło ekstra :)



Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO
BIO
Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-07-23
BIOVEGAN Biovegan Cukier waniliowy BIOVEGAN Biovegan Cukier waniliowy
32 g
287,19zł/kg

prix: 9,19 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2029-01-31
Amylon Amylon Cukier wanilią Amylon Amylon Cukier wanilią
bourbon 8 g
270,00zł/kg

prix: 2,16 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-09-08
Amylon Amylon Kisiel cytrynowy Amylon Amylon Kisiel cytrynowy
30 g
87,33zł/kg

prix: 2,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-12-08
Amylon Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Amylon Kisiel truskawkowy
30 g
79,67zł/kg

prix: 2,39 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-05-25
Amylon Amylon Kisiel instant Amylon Amylon Kisiel instant
o smaku 30 g
80,67zł/kg

prix: 2,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-16
Amylon Amylon skrobia kukurydziana Amylon Amylon skrobia kukurydziana
BIO 200 g
39,35zł/kg

prix: 7,87 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-11-18
Amylon Amylon Bio Pudding à la Amylon Amylon Bio Pudding à la
vanille 40 g
108,75zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten Pouding Amylon Amylon BIO gluten Pouding
au chocolat gratuit 40 g
99,75zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-20
Amylon Amylon Baking poudre de Amylon Amylon Baking poudre de
gluten de BIO libre 12 g
151,67zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2028-02-06
Amylon Amylon gelée à saveur de Amylon Amylon gelée à saveur de
fraise BIO gluten libre 40 g
119,25zł/kg

prix: 4,77 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5