Amylon
51
BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

103,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006668354

8594006668354

prix: 4,15 zł

4.15 PLN 2028-06-30 NewCondition
bio skrobia kukurydziana, naturalny aromat śmietankowy, bio kurkuma mielona
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu sypkiego
Wartość energetyczna1501 kJ / 353 kcal
Tłuszcz<0,5 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany87 g
W tym cukry<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,02 g
*przygotowanego z mlekiem 1,5 % tłuszczu oraz cukrem, opakowanie zawiera 4 porcje (1 porcja = 125 g gotowego produktu)
** referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
bezglutenowy, ekologiczny
marque:Amylon
Nom du produit réglementé par la loi:Budyń o smaku śmietankowym, produkt bezglutenowy, ekologiczny, w proszku.
Autres informations:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - CZ-BIO-001, Rolnictwo UE/spoza UE Znak przekreślonego kłosa - CZ-101-027
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed światłem
Préparation et utilisation:Sposób przygotowania: 1. Z ½ litra zimnego mleka odlać 350 ml. 2. Do pozostałego mleka dodać 2 łyżki cukru (ok. 40 g) i pozostawić do zagotowania. 3. Do 150 ml mleka wsypać zawartość torebki i dobrze wymieszać. 4. Do gotującego się mleka wlać rozrobiony z mlekiem budyń, ciągle mieszając jeszcze przez chwilę do zgęstnienia. Gotowy budyń jest przeznaczony do szybkiego spożycia. Polecamy: Budyń można przygotować także przy użyciu różnych typów mleka (np. owczego, koziego) oraz napojów (np. sojowego, ryżowego).
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2028-02-25
    Amylon Amylon Bio Pudding à la Amylon Amylon Bio Pudding à la
    vanille 40 g
    108,75zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-12
    Amylon Amylon BIO gluten Pouding Amylon Amylon BIO gluten Pouding
    au chocolat gratuit 40 g
    99,75zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-01-20
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    date d'expiration 2028-01-31
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    cytrynowym 40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    35
    date d'expiration 2028-02-25
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    waniliowym 40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-02-25
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    wiśniowym 40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2027-10-31
    Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
    malinowym 40 g
    32,50zł/kg

    prix: 1,30 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2028-01-31
    Amylon Sucre vanillé bio Amylon Sucre vanillé bio
    20 g
    210,50zł/kg

    prix: 4,21 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2027-12-11
    Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO
    BIO
    Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-07-23
    Amylon Amylon Kisiel cytrynowy Amylon Amylon Kisiel cytrynowy
    30 g
    87,33zł/kg

    prix: 2,62 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-12-08
    Amylon Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Amylon Kisiel truskawkowy
    30 g
    79,67zł/kg

    prix: 2,39 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2028-05-25
    Amylon Amylon Kisiel instant Amylon Amylon Kisiel instant
    o smaku 30 g
    80,67zł/kg

    prix: 2,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-12-16
    Amylon Amylon skrobia kukurydziana Amylon Amylon skrobia kukurydziana
    BIO 200 g
    39,35zł/kg

    prix: 7,87 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-11-18
    Amylon Amylon Baking poudre de Amylon Amylon Baking poudre de
    gluten de BIO libre 12 g
    151,67zł/kg

    prix: 1,82 zł

    PLN
    1
    32
    date d'expiration 2028-02-06
    Amylon Amylon gelée à saveur de Amylon Amylon gelée à saveur de
    fraise BIO gluten libre 40 g
    119,25zł/kg

    prix: 4,77 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-08-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5