Amylon

Produkt bezglutenowy.

BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-06-18

pojemność

cena za kilogram

112,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006667692

8594006667692

prix: 4,50 zł

4.50 PLN 2027-06-18 NewCondition

skrobia kukurydziana*, suszone morele* (8 %), aromat naturalny morelowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1480 kJ / 349 kcal
Tłuszcz - < 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - < 0,1 g
Węglowodany - 86 g
w tym cukry - 5,9 g
Białko - < 0,5 g
Sól - 0,02 g


Produkt bezglutenowy.


Amylon Amylon Bio Pudding à la Amylon Amylon Bio Pudding à la
vanille 40 g
108,75zł/kg

prix: 4,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-12
Amylon Amylon BIO gluten Pouding Amylon Amylon BIO gluten Pouding
au chocolat gratuit 40 g
99,75zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-01-20
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
40 g
32,50zł/kg

prix: 1,30 zł

PLN
1
14
date d'expiration 2028-02-25
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
40 g
32,50zł/kg

prix: 1,30 zł

PLN
1
34
date d'expiration 2028-01-31
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
cytrynowym 40 g
32,50zł/kg

prix: 1,30 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2028-02-25
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
waniliowym 40 g
32,50zł/kg

prix: 1,30 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2028-02-25
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
wiśniowym 40 g
32,50zł/kg

prix: 1,30 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-10-31
Cykoria Cykoria Budyń o smaku Cykoria Cykoria Budyń o smaku
malinowym 40 g
32,50zł/kg

prix: 1,30 zł

PLN
1
25
date d'expiration 2028-01-31
Amylon Sucre vanillé bio Amylon Sucre vanillé bio
20 g
210,50zł/kg

prix: 4,21 zł

PLN
1
31
date d'expiration 2027-12-11
Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon Amylon cukier cytrynowy BIO
BIO
Amylon cukier cytrynowy BIO Amylon cukier cytrynowy BIO
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-07-23
Amylon Amylon Kisiel cytrynowy Amylon Amylon Kisiel cytrynowy
30 g
87,33zł/kg

prix: 2,62 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-12-08
Amylon Amylon Kisiel truskawkowy Amylon Amylon Kisiel truskawkowy
30 g
79,67zł/kg

prix: 2,39 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2028-05-25
Amylon Amylon Kisiel instant Amylon Amylon Kisiel instant
o smaku 30 g
80,67zł/kg

prix: 2,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-16
Amylon Amylon skrobia kukurydziana Amylon Amylon skrobia kukurydziana
BIO 200 g
39,35zł/kg

prix: 7,87 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-11-18
Amylon Amylon Baking poudre de Amylon Amylon Baking poudre de
gluten de BIO libre 12 g
151,67zł/kg

prix: 1,82 zł

PLN
1
32
date d'expiration 2028-02-06
Amylon Amylon gelée à saveur de Amylon Amylon gelée à saveur de
fraise BIO gluten libre 40 g
119,25zł/kg

prix: 4,77 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-08-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5