complet spaghetti épeautre

Alce Nero
51complet spaghetti épeautre

Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.

complet spaghetti épeautrecomplet spaghetti épeautre
BIO
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2029-04-28

pojemność

cena za kilogram

30,34 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004120013

8009004120013

prix: 15,17 zł

15.17 PLN 2029-04-28 NewCondition

mąka z PSZENICY płaskurki pełnoziarnista*, woda (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Polecamy z sosami pomidorowymi Alce Nero.


marque:

Alce Nero


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Melissa Spaghetti primo gusto n ° Melissa Spaghetti primo gusto n °
    6 500 g
    10,80zł/kg

    prix: 5,40 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2029-04-03
    Alce Nero Complet pâtes fusilli Alce Nero Complet pâtes fusilli
    semoule bio 500 g
    18,78zł/kg

    prix: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero bio penne complet Alce Nero bio penne complet
    épeautre 500 g
    31,02zł/kg

    prix: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-04-09
    Alce Nero Épeautre bio penne Alce Nero Épeautre bio penne
    500 g
    32,26zł/kg

    prix: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-08-22
    Alce Nero Tri spirale pâtes Alce Nero Tri spirale pâtes
    fusilli 500 g
    23,64zł/kg

    prix: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-04-11
    Alce Nero Bio épeautre spaghetti Alce Nero Bio épeautre spaghetti
    500 g
    31,98zł/kg

    prix: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-12-16
    Alce Nero Ensemble penne de blé Alce Nero Ensemble penne de blé
    biologique 500 g
    18,72zł/kg

    prix: 9,36 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-03-17
    Alce Nero Farfalle pasta (semoule Alce Nero Farfalle pasta (semoule
    ) 500g BIO - ALCE NERO 500 g
    18,76zł/kg

    prix: 9,38 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-05-06
    Alce Nero bio fusilli pâtes Alce Nero bio fusilli pâtes
    complètes épeautre 500 g
    31,62zł/kg

    prix: 15,81 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2029-02-01
    Alce Nero Épeautre bio pâtes Alce Nero Épeautre bio pâtes
    fusilli 500 g
    30,40zł/kg

    prix: 15,20 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-03-17
    Alce Nero café moulu 100% Arabica Alce Nero café moulu 100% Arabica
    espresso commerce équitable 250 g
    190,32zł/kg

    prix: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2028-04-17
    Alce Nero café moulu 100 % Alce Nero café moulu 100 %
    arabica moka commerce équitable 250 g
    181,76zł/kg

    prix: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-10
    Alce Nero café moulu arabica Alce Nero café moulu arabica
    équitable robusta 100 % forte forte moka commerce 250 g
    191,96zł/kg

    prix: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-17
    Alce Nero huile d'olive extra Alce Nero huile d'olive extra
    vierge 750 ml
    93,83zł/l

    prix: 70,37 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-08-23
    Alce Nero miel d'oranger Alce Nero miel d'oranger
    400 g
    106,70zł/kg

    prix: 42,68 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-09-30
    Alce Nero Le miel d'acacia BIO Alce Nero Le miel d'acacia BIO
    400 g
    146,70zł/kg

    prix: 58,68 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-12-02
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5