Wawel
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

39,37 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102023851

5900102023851

prix: 39,37 zł

39.37 PLN 2027-01-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, mleko w proszku pełne 15 %, masło 4,6 % (z mleka), sól 1,7 %, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1646 kJ/ 389 kcal
tłuszcz:7,2 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe:4,3 g
węglowodany:77 g
w tym cukry:62 g
białko:4,1 g
sól:1,7 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
na maśle i pełnym mleku
marque:Wawel
À propos de la marque:
Nom du produit réglementé par la loi:Pomadki niekrystaliczne mleczne słony karmel.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torba
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Wawel château de trivia bonbons Wawel château de trivia bonbons
en chocolat 1 kg

prix: 44,89 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-02-25
Wawel bonbons et truffes au Wawel bonbons et truffes au
chocolat 1 kg

prix: 43,47 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-03-30
Wawel info coco Wawel info coco
date d'expiration 2027-02-28
Wawel White Castle info Wawel White Castle info
date d'expiration 2027-02-28
Roshen toffee rempli de lait Roshen toffee rempli de lait
1 kg

prix: 27,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-04-15
Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
date d'expiration 2027-06-30
Wolność Wolność Krówka Wolność Wolność Krówka
mleczna 1 kg

prix: 20,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-05-12
Wawel Wawel Miętowe karmelki Wawel Wawel Miętowe karmelki
nadziewane 1 kg

prix: 33,75 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-12-30
Wawel Wawel Danusia classique Wawel Wawel Danusia classique
dessert au chocolat bourré de 38 g 38 g
97,89zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-05-30
Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
160 g
57,88zł/kg

prix: 9,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-03-30
Wawel Wawel Królewskie Mleczko Wawel Wawel Królewskie Mleczko
date d'expiration 2027-01-30
Wawel Wawel Królewskie Mleczko Wawel Wawel Królewskie Mleczko
date d'expiration 2027-01-30
Wawel Wawel Czekolada mleczna Wawel Wawel Czekolada mleczna
date d'expiration 2027-01-31
Wawel Wawel Danusia Kokosowa Wawel Wawel Danusia Kokosowa
czekolada 38 g
97,37zł/kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-03-30
Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
ananasowa 1 kg

prix: 42,27 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-02-25
Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
Malinowa 1 kg

prix: 42,27 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-02-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5