Cykoria
55
Idealny od sosu do zupy, dosypuję również do kotletów mielonych.
48
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

55,75 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288002879

5900288002879

prix: 2,23 zł

acheter 30 szt. pour 2.20 zł/szt
2.23 PLN 2028-01-31 NewCondition
skrobia ziemniaczana, mleko w proszku odtłuszczone (zawiera laktozę), sól, maltodekstryna, proszek soku pieczarki 5 % (maltodekstryna, koncentrat soku pieczarki 42 %), śmietanka w proszku z mleka krowiego (zawiera laktozę), ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone 3,1 % w zmiennych proporcjach (cebula, pietruszka liść), mąka pszenna, grzyby leśne suszone 2,3 %, aromaty (zawierają zboża zawierające gluten oraz mleko łącznie z laktozą), hydrolizat białka sojowego, olej rzepakowy, barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy, pieprz czarny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna101 kJ/24 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany4,5 g
w tym cukry0,9 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,9 g
Sól0,84 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 2 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
polecamy podawać: ze śmietaną, z makaronem, bez dodatku tłuszczów utwardzonych
marque:Cykoria
À propos de la marque:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nom du produit réglementé par la loi:Zupa grzybowa w proszku.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • 2021-03-30 18:29:35Idealny od sosu do zupy, dosypuję również do kotletów mielonych.



Winiary Winiary Notre spécialité Winiary Winiary Notre spécialité
de queue de boeuf soupe 40 g 40 g
90,50zł/kg

prix: 3,62 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-01-31
Cykoria Cykoria Barszcz Biały Cykoria Cykoria Barszcz Biały
date d'expiration 2028-01-31
Cykoria Cykoria Żurek Piastowski Cykoria Cykoria Żurek Piastowski
date d'expiration 2028-02-25
Cykoria Cykoria Zupa Pieczarkowa Cykoria Cykoria Zupa Pieczarkowa
40 g
55,75zł/kg

prix: 2,23 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2028-03-30
Kucharek Kucharek Barszcz biały Kucharek Kucharek Barszcz biały
40 g
49,75zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2027-03-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Cykoria épicerie de l'acide Cykoria épicerie de l'acide
citrique 20 g
92,50zł/kg

prix: 1,85 zł

PLN
1
42
date d'expiration 2029-02-28
Cykoria soupe de betteraves rapide Cykoria soupe de betteraves rapide
60 g
37,67zł/kg

prix: 2,26 zł

PLN
1
35
date d'expiration 2028-03-30
Cykoria Cykoria Chili Cykoria Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

prix: 1,99 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2028-01-30
Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa Cykoria Cykoria Cykorianka Kawa
Zbożowa 120 g
44,92zł/kg

prix: 5,39 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-05-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
56,30zł/kg

prix: 5,63 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Krem do tortów Cykoria Cykoria Krem do tortów
o smaku 100 g
32,40zł/kg

prix: 3,24 zł

PLN
1
16
date d'expiration 2027-11-30
Cykoria Cykoria Sernik Cykoria Cykoria Sernik
błyskawiczny 190 g
36,79zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5