e wedel le dessert advocat

Pawełek
417e wedel le dessert advocat
Batonik z nadzieniem o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie (z dodatkiem alkoholu)
e wedel le dessert advocate wedel le dessert advocat
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-09

pojemność

cena za kilogram

69,78 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59032328

prix: 3,14 zł

acheter 24 szt. pour 3.09 zł/szt
3.14 PLN 2027-05-09 NewCondition
czekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, sól, aromat), cukier, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), tłuszcz roślinny (palmowy), syrop glukozowy, alkohol etylowy (2,4 %), mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), aromaty, substancja utrzymująca wilgoć (inwertaza), emulgator (lecytyny sojowe), barwnik (kurkumina), Czekolada deserowa: masa kakaowa minimum 50 %
Wartości odżywcze (%)100 g
Energia1941 kJ
Energia464 kcal
Tłuszcz21 g
w tym kwasy nasycone13 g
Węglowodany59 g
w tym cukry55 g
Błonnik4,4 g
Białko4,3 g
Sól0,05 g
Produkt zawiera 1 porcję (45 g).
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Batonik z nadzieniem o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie (z dodatkiem alkoholu)
Avertissement de sécurité:Produkt zawiera alkohol - nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. ZAWIERA ALKOHOL 2,4 %
marque:E. Wedel
Nom du produit réglementé par la loi:Batonik z nadzieniem (50 %) o smaku advocaat w ciemnej czekoladzie.
Conservation:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Type d'emballage:Folia kurczliwa
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 17 ocen.




    Pawełek barre de crème Pawełek barre de crème
    date d'expiration 2027-05-26
    Góralki Góralki mleczne wafelek Góralki Góralki mleczne wafelek
    w polewie 45 g
    40,44zł/kg

    prix: 1,82 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-29
    Góralki Góralki czekoladowe Góralki Góralki czekoladowe
    wafelek 45 g
    40,44zł/kg

    prix: 1,82 zł

    PLN
    1
    55
    date d'expiration 2027-06-20
    Góralki Góralki kokosowe Wafelek Góralki Góralki kokosowe Wafelek
    45 g
    44,22zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-05-04
    Sante Go On Vitamin Baton kokosowy Sante Go On Vitamin Baton kokosowy
    z 45 g
    77,11zł/kg

    prix: 3,47 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration
    2027-03-23
    Sante Sante Go On Baton Energy Sante Sante Go On Baton Energy
    45 g
    77,11zł/kg

    prix: 3,47 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2027-03-31
    Prince Polo Prince Polo Wafelek Prince Polo Prince Polo Wafelek
    Classic XXL 45 g
    57,56zł/kg

    prix: 2,59 zł

    PLN
    1
    37
    date d'expiration
    2027-02-16
    Pawełek barre de caramel Pawełek barre de caramel
    date d'expiration 2027-02-26
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5