Tahina - sésame beurre 190g BIO -BIO ALIMENTAIRE

Bio Food
51Tahina - sésame beurre 190g BIO -BIO ALIMENTAIRE

Pasta ze zmielonego, wyłącznie ekologicznego SEZAMu łuszczonego. Pasta stosowana może być w kuchni makrobiotycznej, wegańskiej i wegetariańskiej, jako dodatek do sosów, dipów, dressingów sałatkowych. Polecana również w wielu potrawach kuchni azjatyckiej. Produkt niepasteryzowany.

Tahina - sésame beurre 190g BIO -BIO ALIMENTAIRETahina - sésame beurre 190g BIO -BIO ALIMENTAIRE
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-09-19

pojemność

cena za kilogram

91,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933486905

5905933486905

prix: 16,43 zł

16.43 PLN 2028-09-19 NewCondition

zmielony SEZAM łuszczony* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2785 kJ/ 674 kcal
Tłuszcz: 61 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 9,2 g
Węglowodany: 2,6 g
w tym cukry: 2,4 g
Białko: 25 g
Sól: 0 g


Pasta ze zmielonego, wyłącznie ekologicznego SEZAMu łuszczonego. Pasta stosowana może być w kuchni makrobiotycznej, wegańskiej i wegetariańskiej, jako dodatek do sosów, dipów, dressingów sałatkowych. Polecana również w wielu potrawach kuchni azjatyckiej. Produkt niepasteryzowany.


marque:

Bio Food


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sante Go On Protein Krem białkowy Sante Go On Protein Krem białkowy
    180 g
    70,44zł/kg

    prix: 12,68 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-07-22
    Amaizin Amaizin BIO pâte de noix Amaizin Amaizin BIO pâte de noix
    de coco 200 g
    84,95zł/kg

    prix: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2027-12-08
    Sante le beurre d'arachide Sante le beurre d'arachide
    Sante avec des morceaux de noix 350 g 350 g
    34,26zł/kg

    prix: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-05-22
    Primaeco Primaeco Masło orzechowe Primaeco Primaeco Masło orzechowe
    100% BIO 360 g
    74,03zł/kg

    prix: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-25
    HORIZON Horizon Krem z orzechów HORIZON Horizon Krem z orzechów
    nerkowca 350 g
    123,63zł/kg

    prix: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-01-28
    Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
    z prażonych 500 g
    100,76zł/kg

    prix: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-11-03
    HORIZON Horizon Tahini pasta HORIZON Horizon Tahini pasta
    sezamowa BIO 650 g
    59,17zł/kg

    prix: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2028-02-28
    SoWell SoWell Masło Orzechowe SoWell SoWell Masło Orzechowe
    400 g
    32,48zł/kg

    prix: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-04-30
    Bio Food la mousse de tomate Bio Food la mousse de tomate
    500 ml
    19,98zł/l

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-03-14
    Bio Food bioalimentaire Bio Food bioalimentaire
    écologique jus bio de la carotte mariné 300 ml
    29,10zł/l

    prix: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Food écologique jus bio de Bio Food écologique jus bio de
    concombres marinés 300 ml
    23,93zł/l

    prix: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-04-28
    Bio Food écologique du jus de Bio Food écologique du jus de
    BIO
    écologique du jus de canneberge écologique du jus de canneberge
    canneberge 300 ml
    66,63zł/l

    prix: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-02-19
    Bio Food concombres marinés bio Bio Food concombres marinés bio
    760 g
    23,53zł/kg

    prix: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-09-19
    Bio Food vinaigre de pomme bio Bio Food vinaigre de pomme bio
    700 ml
    21,41zł/l

    prix: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-02-19
    Bio Food soupe de betteraves Bio Food soupe de betteraves
    végétarien bio 500 ml
    19,98zł/l

    prix: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-01-15
    Bio Food mariné bio cabage Bio Food mariné bio cabage
    700 g
    14,29zł/kg

    prix: 10 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-06-16
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5