Wloclawek pâte aux tomates 30%

Włocławek
52Wloclawek pâte aux tomates 30%
Wloclawek pâte aux tomates 30%Wloclawek pâte aux tomates 30%
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

27,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248001659

5901248001659

prix: 5,15 zł

acheter 12 szt. pour 5.07 zł/szt
5.15 PLN 2028-05-30 NewCondition
przetarte pomidory (sporządzono z 560 g pomidorów na 100 g produktu), Zawartość ekstraktu 28%±2%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia399 kJ/ 94 kcal
tłuszcz0,2 g
w tym kwasy nasycone0,2 g
węglowodany15,1 g
w tym cukry14,5 g
błonnik4,1 g
białko4,7 g
sól*0,06 g
potas1018 mg / 51%**
*zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu.
** % Referencyjnej wartości spożycia

Polski Producent, źródło błonnika i potasu
marque:Włocławek
Nom du produit réglementé par la loi:Koncentrat pomidorowy 28%. Pasteryzowany.
Conservation:Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
    pomidorowy 190 ml
    16,84zł/l

    prix: 3,20 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2028-05-21
    Le Pepe Le Pepe Pesto z bazylii Le Pepe Le Pepe Pesto z bazylii
    date d'expiration
    2028-11-11
    Dawtona Dawtona Koncentrat Dawtona Dawtona Koncentrat
    pomidorowy 190 g
    22,89zł/kg

    prix: 4,35 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2027-12-02
    Kotlin Kotlin Koncentrat Kotlin Kotlin Koncentrat
    pomidorowy 30% 190 g
    12,21zł/kg

    prix: 2,32 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration
    2027-04-30
    Rolnik Concentré de tomate Rolnik Concentré de tomate
    200 g
    21,60zł/kg

    prix: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    date d'expiration 2028-08-27
    Dawtona Dawtona Tomato Dawtona Dawtona Tomato
    80 g
    34,50zł/kg

    prix: 2,76 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2028-05-08
    Włocławek pot de ketchup épicé Włocławek pot de ketchup épicé
    date d'expiration 2027-08-30
    Włocławek pot de ketchup doux Włocławek pot de ketchup doux
    date d'expiration 2027-08-30
    Włocławek ketchup épicé dans Włocławek ketchup épicé dans
    une bouteille en plastique 480 g
    14,00zł/kg

    prix: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-20
    PRIX RÉDUIT -10%
    Włocławek ketchup dans une Włocławek ketchup dans une
    bouteille en plastique doux 480 g
    12,58zł/kg

    prix: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-30
    Włocławek Wloclawek ketchup doux Włocławek Wloclawek ketchup doux
    380 g
    18,39zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-09-30
    Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
    épicé 380 g 380 g
    18,39zł/kg

    prix: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-07-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5