Ketchup marki Włocławek jest od lat ceniony przez miliony konsumentów. Produkty marki możesz kupić w naszym sklepie internetowym bez wychodzenia z domu. Im więcej kupisz, tym niższe będą koszty dostawy. Kupując przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Na terenie Polski dostawa bezpłatna przy zakupach za 200 zł.

 
5901248000911 5901248000911 Włocławek
PRIX RÉDUIT -10%
Włocławek ketchup dans une Włocławek ketchup dans une
bouteille en plastique doux 480 g
12,58zł/kg

prix: 6,04 zł

PLN
1
1
Włocławek ketchup dans une
4 5
4.5 14 Włocławek ketchup dans une
date d'expiration 2026-12-30
5901248001444 5901248001444 Włocławek
Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
épicé 380 g 380 g
18,39zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
20
Włocławek Wloclawek Ketchup
4 5
4 1 Włocławek Wloclawek Ketchup
date d'expiration 2027-07-30
5901248002076 5901248002076 Włocławek
Włocławek Wloclawek ketchup doux Włocławek Wloclawek ketchup doux
380 g
18,39zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
20
Włocławek Wloclawek ketchup doux
5 5
5 1 Włocławek Wloclawek ketchup doux
date d'expiration 2027-09-30
5901248001659 5901248001659 Włocławek
Włocławek Wloclawek pâte aux Włocławek Wloclawek pâte aux
tomates 30% 190 g
27,11zł/kg

prix: 5,15 zł

PLN
1
12
Włocławek Wloclawek pâte aux
5 5
5 2 Włocławek Wloclawek pâte aux
date d'expiration 2028-05-30
5901248001604 5901248001604 Włocławek
Włocławek ketchup épicé dans Włocławek ketchup épicé dans
une bouteille en plastique 480 g
14,00zł/kg

prix: 6,72 zł

PLN
1
4
Włocławek ketchup épicé dans
4 5
4.5 10 Włocławek ketchup épicé dans
date d'expiration 2027-02-20
5901248001949 5901248001949 Włocławek
Włocławek pot de ketchup doux Włocławek pot de ketchup doux
Włocławek pot de ketchup doux
4 5
4.5 4 Włocławek pot de ketchup doux
date d'expiration 2027-08-30
5901248001550 5901248001550 Włocławek
Włocławek pot de ketchup épicé Włocławek pot de ketchup épicé
Włocławek pot de ketchup épicé
5 5
5 3 Włocławek pot de ketchup épicé
date d'expiration 2027-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5