Muesli Tropical céréales

Sante
42Muesli Tropical céréales
Muesli Tropical céréalesMuesli Tropical céréales
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-07-17

pojemność

cena za kilogram

22,86 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617002099

5900617002099

prix: 8,00 zł

8.00 PLN 2027-07-17 NewCondition
pełnoziarniste płatki owsiane 38,2 %, mieszanka suszonych i kandyzowanych owoców 22,5 % [suszony daktyl (daktyl, mąka ryżowa), kandyzowany ananas (ananas, cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), kandyzowana papaja (papaja, cukier)], pszenica, grys kukurydziany, cukier trzcinowy, mąka (jęczmienna, kukurydziana), tłuszcz palmowy nieutwardzony, ekstrakt słodu jęczmiennego, melasa trzcinowa, syrop glukozowy, sól morska, aromat, emulgator: lecytyny z (soi)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1607 kJ
Wartość energetyczna381 kcal
Tłuszcz6,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,8 g
Węglowodany69 g
w tym cukry22 g
Błonnik7,8 g
Białko8,8 g
Sól0,47 g

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Sante
Nom du produit réglementé par la loi:Płatki zbożowe z suszonymi i kandyzowanymi owocami tropikalnymi.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
    date d'expiration 2027-06-23
    Radix Radix-Bis muesli Radix Radix-Bis muesli
    croustillant framboise blackberry 350 g
    24,89zł/kg

    prix: 8,71 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-02-12
    Sante Sante muesli traditionnelle Sante Sante muesli traditionnelle
    avec des fruits 350 g
    21,14zł/kg

    prix: 7,40 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-07-08
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    350g banane avec du chocolat 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-07-07
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    , fruits 350g 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-09
    Sante Sante Granola owocowa Sante Sante Granola owocowa
    date d'expiration
    2027-03-19
    Sante Sante Crunchy klasyczne Sante Sante Crunchy klasyczne
    date d'expiration
    2027-04-22
    Sante Sante Granola czekoladowa Sante Sante Granola czekoladowa
    date d'expiration
    2027-02-25
    Sante gruau son Sante gruau son
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-07
    Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
    date d'expiration
    2027-06-29
    Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
    non raffiné 500 g
    12,62zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
    raffiné demerara petit 500 g
    12,72zł/kg

    prix: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    kakaowe 150 g
    42,07zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration 2027-02-06
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    naturalne 138 g
    39,71zł/kg

    prix: 5,48 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration
    2027-01-27
    Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
    date d'expiration 2027-01-17
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5