Vieux raifort polonais

Motyl
55
OK Vieux raifort polonais
55
5Vieux raifort polonais
55
super 5Vieux raifort polonais
55
dobryVieux raifort polonais
418Vieux raifort polonais
Vieux raifort polonaisVieux raifort polonais
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-16

pojemność

cena za kilogram

34,68 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903188000198

5903188000198

prix: 6,59 zł

6.59 PLN 2027-03-16 NewCondition
62 % korzeń chrzanu tarty, woda, ocet spirytusowy, olej rzepakowy, cukier, sól, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (pirosiarczyn sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna567 kJ / 136 kcal
Tłuszcz5,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany16 g
w tym cukry8,7 g
Białko2,8 g
Sól0,94 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
moc smaku, oryginalny smak od 1980
marque:Motyl
Nom du produit réglementé par la loi:Chrzan tarty.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym w temperaturze od 0 °C do +20 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:ZPOiW MOTYL Sp. J., 97-221 Rokiciny, Rokiciny Kolonia, ul. Łódzka 8
Adresse de retour:ZPOiW MOTYL Sp. J., 97-221 Rokiciny, Rokiciny Kolonia, ul. Łódzka 8
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 18 ocen.

  • 2025-04-17 17:04:29OK
  • Bogusz , 2024-10-24 20:06:395
  • 2023-12-28 17:24:12super 5
  • Beata , 2015-09-13 17:46:36dobry



PRIX RÉDUIT -25%
Rolnik raifort râpé Rolnik raifort râpé
date d'expiration 2026-11-10
Provitus crème de raifort Provitus crème de raifort
date d'expiration 2027-01-20
Provitus avec la canneberge Provitus avec la canneberge
date d'expiration 2027-04-28
Motyl crème de raifort Motyl crème de raifort
date d'expiration 2027-03-17
PRIX RÉDUIT -10%
Goûtez légèrement épicé Goûtez légèrement épicé
canneberge raifort 175 g
25,66zł/kg

prix: 4,49 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2026-12-23
goût de raifort râpé forte goût de raifort râpé forte
date d'expiration 2026-11-25
Orzeł Polska Orzeł Polska Chrzan Orzeł Polska Orzeł Polska Chrzan
tradycyjny 160 g
26,06zł/kg

prix: 4,17 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2027-03-30
Motyl betteraves au raifort Motyl betteraves au raifort
385 ml
14,08zł/l

prix: 5,42 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-02-27
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5