crème de raifort

Motyl
46crème de raifort
crème de raifortcrème de raifort
masa netto

masa netto

185 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-17

pojemność

cena za kilogram

36,00 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903188300229

5903188300229

prix: 6,66 zł

acheter 12 szt. pour 6.56 zł/szt
6.66 PLN 2027-03-17 NewCondition

29% korzeń chrzanu tarty, olej rzepakowy, woda, ocet spirytusowy, cukier, mleko w proszku pełne, 1% śmietanka, sól, substancje zagęszczające (guma ksantanowa, guma guar), słodka serwatka w proszku (z mleka), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przeciwutleniacz (pirosiarczyn sodu).


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 1326 kJ / 321 kcal
Tłuszcz 29 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2,7 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 8,4 g
Białko 2,4 g
Sól 0,63 g

Mleko : Zawiera
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
moc smaku, sos gęsty, oryginalny smak od 1980
marque:Motyl
Nom du produit réglementé par la loi:Chrzan śmietankowy: sos gęsty
Conservation:Przechowywać w miejscu suchym i chłodnym w temperaturze od 0°C do +20°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 14 dni.
Type d'emballage:Słoik
Adresse du producteur:ZPOiW MOTYL Sp. J. ul. Łódzka 8 Rokiciny Kolonia 97-221 Rokiciny
Adresse de retour:ZPOiW MOTYL Sp. J. ul. Łódzka 8 Rokiciny Kolonia 97-221 Rokiciny
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Provitus crème de raifort Provitus crème de raifort
    date d'expiration 2027-01-20
    Provitus avec la canneberge Provitus avec la canneberge
    date d'expiration 2027-04-28
    PRIX RÉDUIT -10%
    Goûtez légèrement épicé Goûtez légèrement épicé
    canneberge raifort 175 g
    25,66zł/kg

    prix: 4,49 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2026-12-23
    goût de raifort râpé forte goût de raifort râpé forte
    date d'expiration 2026-11-25
    Bonduelle Petits pois en conserve Bonduelle Petits pois en conserve
    traditionnelles 400 g
    11,68zł/kg

    prix: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2028-06-30
    Pudliszki maïs en conserve Pudliszki maïs en conserve
    400 g
    15,73zł/kg

    prix: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    date d'expiration 2028-08-21
    Dawtona chips de betterave Dawtona chips de betterave
    510 g
    11,51zł/kg

    prix: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-17
    Motyl Vieux raifort polonais Motyl Vieux raifort polonais
    190 g
    34,68zł/kg

    prix: 6,59 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2027-03-16
    Motyl betteraves au raifort Motyl betteraves au raifort
    385 ml
    14,08zł/l

    prix: 5,42 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-02-27
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5