chips de betterave

Dawtona
55
Bardzo smaczne -kupuję tylko te buraczkichips de betterave
46chips de betterave
chips de betteravechips de betterave
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-17

pojemność

cena za kilogram

11,51 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713004185

5901713004185

prix: 5,87 zł

5.87 PLN 2028-03-17 NewCondition
buraki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna193 kJ / 46 kcal
Tłuszcz0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany8,6 g
w tym cukry6,0 g
Błonnik2,0 g
Białko1,6 g
Sól1,2 g
Podane wartości odżywcze dotyczą produktu po odsączeniu zalewy.

Dawtona
À propos de la marque:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Nom du produit réglementé par la loi:Buraczki wiórki. Produkt pasteryzowany.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Anna , 2015-12-14 19:53:59Bardzo smaczne -kupuję tylko te buraczki



Dawtona les carottes et les pois Dawtona les carottes et les pois
Dawtona 510 g
12,86zł/kg

prix: 6,56 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-07-24
Hektor Hektor Fasolka konserwowa Hektor Hektor Fasolka konserwowa
510 g
10,24zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
8
date d'expiration 2027-05-30
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-02-12
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

prix: 7,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-12-12
Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
kebab 510 g
10,98zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2027-09-30
Provitus La betterave frit de Provitus La betterave frit de
grand-mère 480 g
14,56zł/kg

prix: 6,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-31
Dawtona maïs doux en conserve Dawtona maïs doux en conserve
400 g
13,00zł/kg

prix: 5,20 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-10-08
Dawtona haricots rouges en Dawtona haricots rouges en
conserve 400 g
13,65zł/kg

prix: 5,46 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2029-05-04
Dawtona des tranches de tomates en Dawtona des tranches de tomates en
conserve 400 g
13,05zł/kg

prix: 5,22 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-10-04
Dawtona tomates entières en Dawtona tomates entières en
conserve 400 g
13,70zł/kg

prix: 5,48 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-09-24
Dawtona haricots blancs Dawtona haricots blancs
400 g
13,68zł/kg

prix: 5,47 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2029-03-20
Dawtona la mousse de tomate Dawtona la mousse de tomate
500 g
11,04zł/kg

prix: 5,52 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2028-08-28
Dawtona Pois en conserve Dow TONE Dawtona Pois en conserve Dow TONE
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2028-07-23
Dawtona Dawtona tomates en Dawtona Dawtona tomates en
tranches dans une boîte avec de l'ail 400 g
12,50zł/kg

prix: 5 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-09-26
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5