bonbons et truffes au chocolat

Wawel
25
olej palmowy w skladziebonbons et truffes au chocolat
35bonbons et truffes au chocolat
bonbons et truffes au chocolatbonbons et truffes au chocolat
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

43,47 zł / kg

ocena

ranking

3.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102010219

5900102010219

prix: 43,47 zł

acheter 4 szt. pour 42.82 zł/szt
43.47 PLN 2027-03-30 NewCondition
cukier, czekolada 16,6 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 7,5 %, syrop glukozowy, tłuszcz roślinny (palmowy, kokosowy), śmietanka kremowa (z mleka), orzeszki arachidowe, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), mleko w proszku pełne, spirytus, emulgator: lecytyny, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, aromat naturalny, nasiona sezamu, wafle [mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, tłuszcz roślinny (palmowy), sól], Czekolada: masa kakaowa minimum 43 %, Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu:
wartość energetyczna:1772 kJ/421 kcal
tłuszcz:13 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:8,0 g
węglowodany:68 g
w tym cukry:64 g
białko:3,9 g
sól:0,18 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
intensywnie kakaowe
marque:Wawel
Type d'emballage:Torebka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2018-08-13 18:00:03olej palmowy w skladzie



Wawel château de trivia bonbons Wawel château de trivia bonbons
en chocolat 1 kg

prix: 44,89 zł

PLN
1
13
date d'expiration 2027-02-25
Wawel info coco Wawel info coco
date d'expiration 2027-02-28
Wawel White Castle info Wawel White Castle info
date d'expiration 2027-02-28
Roshen toffee rempli de lait Roshen toffee rempli de lait
1 kg

prix: 27,58 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-04-15
Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
date d'expiration 2027-06-30
Wolność Wolność Krówka Wolność Wolność Krówka
mleczna 1 kg

prix: 20,99 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-05-12
Wawel Wawel Krówka słony karmel Wawel Wawel Krówka słony karmel
1 kg

prix: 39,37 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-01-30
Wawel Wawel Miętowe karmelki Wawel Wawel Miętowe karmelki
nadziewane 1 kg

prix: 33,75 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2026-12-30
Wawel Wawel Danusia classique Wawel Wawel Danusia classique
dessert au chocolat bourré de 38 g 38 g
97,89zł/kg

prix: 3,72 zł

PLN
1
30
date d'expiration 2027-05-30
Wawel Wawel fresh&fruity galaretki Wawel Wawel fresh&fruity galaretki
160 g
57,88zł/kg

prix: 9,26 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-03-30
Wawel Wawel Królewskie Mleczko Wawel Wawel Królewskie Mleczko
date d'expiration 2027-01-30
Wawel Wawel Królewskie Mleczko Wawel Wawel Królewskie Mleczko
date d'expiration 2027-01-30
Wawel Wawel Czekolada mleczna Wawel Wawel Czekolada mleczna
date d'expiration 2027-01-31
Wawel Wawel Danusia Kokosowa Wawel Wawel Danusia Kokosowa
czekolada 38 g
97,37zł/kg

prix: 3,70 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-03-30
Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
ananasowa 1 kg

prix: 42,27 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-02-25
Wawel Wawel Mieszanka Krakowska Wawel Wawel Mieszanka Krakowska
Malinowa 1 kg

prix: 42,27 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2027-02-25
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5