mariné bio cabage

Runoland
55
Dobramariné bio cabage
46mariné bio cabage
mariné bio cabagemariné bio cabage
BIO
masa netto

masa netto

680 g

data przydatności

date d'expiration:

2028-05-01

pojemność

cena za kilogram

14,38 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901641003144

5901641003144

prix: 9,78 zł

9.78 PLN 2028-05-01 NewCondition

kapusta* (60%), woda, sól, regulator kwasowości: kwas askorbinowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Marek , 2025-08-21 20:02:27Dobra



Bio Planet Bio Planet Kapusta Bio Planet Bio Planet Kapusta
kiszona BIO 680 g
12,63zł/kg

prix: 8,59 zł

PLN
1
7
date d'expiration 2027-12-30
Provitus Provitus Ogórki Provitus Provitus Ogórki
konserwowe 680 g
16,16zł/kg

prix: 10,99 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

prix: 11,17 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
z Ogórki konserwowe 680 g
17,34zł/kg

prix: 11,79 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-03-30
Rolnik choucroute Rolnik choucroute
850 g
8,53zł/kg

prix: 7,25 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-11
Provitus frit chou rouge Provitus frit chou rouge
480 g
15,60zł/kg

prix: 7,49 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-02-28
Provitus Le chou frit de Provitus Le chou frit de
grand-mère 480 g
15,17zł/kg

prix: 7,28 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-06-30
Runoland confiture écologique Runoland confiture écologique
BIO
confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme confiture écologique avec des fraises avec addition de jus de pomme
avec des fraises avec addition de jus de pomme 200 g
56,60zł/kg

prix: 11,32 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-30
Runoland RUNOLAND forêt Runoland RUNOLAND forêt
addition de jus de pomme écologique confiture de petits fruits avec 200 g
69,10zł/kg

prix: 13,82 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2027-10-30
Runoland Cèpes séchés bio Runoland Cèpes séchés bio
20 g
499,50zł/kg

prix: 9,99 zł

PLN
1
1
Runoland Runoland bolets marinés Runoland Runoland bolets marinés
BIO 300 g
106,63zł/kg

prix: 31,99 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-01-30
Runoland Runoland ogórki Runoland Runoland ogórki
konserwowe 670 g
20,13zł/kg

prix: 13,49 zł

PLN
1
3
date d'expiration 2027-08-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5