lubisie 30g lait

Petitki
55
Ok.lubisie 30g lait
54lubisie 30g lait
Pyszne, złociste, miękkie biszkoptowe ciastka w charakterystycznym kształcie misia Lubisia, wypełnione mlecznym nadzieniem. Wypiekane są z kilku składników tjk. mąka, mleko oraz jaja. Lubisie nie zawierają barwników i substancji konserwujących. Produkt w formacie impulsowym o gramaturze 30g, idealny do zabrania ze sobą i delektowania się nim w każdym miejscu. Produkt dostępny na półce z ciastkami. Lubisie z nadzieniem mlecznym to miękkie biszkoptowe ciastka, które wypiekane są z jaj, mleka i mąki. Nie zawierają substancji konserwujących oraz barwników.
lubisie 30g laitlubisie 30g lait
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-21

pojemność

cena za kilogram

63,00 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906747314842

5906747314842

prix: 1,89 zł

1.89 PLN 2026-12-21 NewCondition
mąka PSZENNA 23,5 %, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, JAJA 12,5 %, olej rzepakowy, stabilizator (glicerol), odtłuszczone MLEKO w proszku 3,8 %**, pełne MLEKO w proszku 2,5 %**, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 1,8 %, skrobia PSZENNA, dekstroza, substancje spulchniające (difosforany, węglany potasu), syrop glukozowy, emulgatory (E 472b, E 475, lecytyny SOJOWE), sól, naturalny aromat, substancja zagęszczająca (guma guar), regulator kwasowości (kwas cytrynowy). **ekwiwalent mleka 60 %
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1626 kJ
387 kcal
Tłuszcz15.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2.30 g
Węglowodany58.00 g
Cukry ogółem30.00 g
Błonnik1.20 g
Białko6.10 g
Równoważna zawartość soli0.62 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Pyszne, złociste, miękkie biszkoptowe ciastka w charakterystycznym kształcie misia Lubisia, wypełnione mlecznym nadzieniem. Wypiekane są z kilku składników tjk. mąka, mleko oraz jaja. Lubisie nie zawierają barwników i substancji konserwujących. Produkt w formacie impulsowym o gramaturze 30g, idealny do zabrania ze sobą i delektowania się nim w każdym miejscu. Produkt dostępny na półce z ciastkami. Lubisie z nadzieniem mlecznym to miękkie biszkoptowe ciastka, które wypiekane są z jaj, mleka i mąki. Nie zawierają substancji konserwujących oraz barwników.
marque:Petitki
Nom du produit réglementé par la loi:Ciastko biszkoptowe z nadzieniem mlecznym (28%).
Conservation:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Type d'emballage:Pudełko
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adresse de retour:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:02:17Ok.



LU Petitki rappel ours fraise LU Petitki rappel ours fraise
30 g
63,00zł/kg

prix: 1,89 zł

PLN
1
10
date d'expiration 2026-12-15
LU Petitki rappel chocolat LU Petitki rappel chocolat
date d'expiration 2027-02-24
Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
135 g
44,37zł/kg

prix: 5,99 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-04-28
Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
135 g
42,96zł/kg

prix: 5,80 zł

PLN
1
29
date d'expiration 2027-03-27
San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
sucre 168 g
33,21zł/kg

prix: 5,58 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2027-05-23
Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
Nyskie lumière sans sucre . 120 g
40,42zł/kg

prix: 4,85 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2026-12-18
Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
date d'expiration 2026-12-18
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5