Tout le pain de seigle avec des graines de lin

Mestemacher
55
Polecam Tout le pain de seigle avec des graines de lin
53Tout le pain de seigle avec des graines de lin
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Tout le pain de seigle avec des graines de linTout le pain de seigle avec des graines de lin
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-04-15

pojemność

cena za kilogram

14,60 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900585000134

5900585000134

prix: 7,30 zł

7.30 PLN 2027-04-15 NewCondition
śruta żytnia pełnoziarnista, woda, siemię lniane (5 %), sól, drożdże
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
wartość energetyczna812 kJ (193 kcal)
tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
węglowodany30,6 g
w tym cukry2,2 g
błonnik9,5 g
białko5,4 g
sól1,0 g
*RWS: referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera 7 porcji.
Informacja dla diabetyków: 1 porcja (1 kromka) = ok. 2,2 WW**
**WW - wymiennik węglowodanowy

Żyto : Zawiera
- Prosty skład - Wysoka zawartość błonnika - Doskonały również z tostera
Caractéristiques:odpowiedni dla wegan, bez substancji konserwujących, pasteryzowany
marque:Mestemacher
Nom du produit réglementé par la loi:Chleb żytni pełnoziarnisty z siemieniem lnianym, pasteryzowany, krojony.
Conservation:Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk
Préparation et utilisation:Produkt w oryginalnie zamkniętym opakowaniu nadaje się do robienia zapasów.
Type d'emballage:Torba
Adresse de retour:BENUS Sp. z o.o., ul. Marcelińska 92, 60-324 Poznań tel. (+48) 61 651 78 06
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • 2026-09-21 15:21:51Polecam



Mestemacher pain de seigle complet Mestemacher pain de seigle complet
en tranches 500 g
14,32zł/kg

prix: 7,16 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-03-15
Mestemacher Centre de pain de Mestemacher Centre de pain de
seigle entier de flocons d'avoine 500 g
14,34zł/kg

prix: 7,17 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-15
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
żytni 500 g
14,84zł/kg

prix: 7,42 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-04-15
Mestemacher seigle complet avec Mestemacher seigle complet avec
pierre citrouille 500 g
14,82zł/kg

prix: 7,41 zł

PLN
1
22
date d'expiration 2027-03-15
Plony Zbóż chleb tostowy pszenny Plony Zbóż chleb tostowy pszenny
500 g
8,88zł/kg

prix: 4,44 zł

PLN
1
20
date d'expiration 2026-10-17
Mestemacher pain de seigle noir Mestemacher pain de seigle noir
250 g
27,44zł/kg

prix: 6,86 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2027-03-15
Radix Radix-Bis Chleb rustykalny Radix Radix-Bis Chleb rustykalny
350 g
26,83zł/kg

prix: 9,39 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-01-30
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
owsiany 300 g
27,77zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
4
date d'expiration 2027-03-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5