Marka Mestemacher oferuje nam paczkowany chleb w kilku odmianach. W naszym sklepie internetowym kupisz chleb żytni czy pumpernikiel. Wybierz swój ulubiony chleb z ziarnami. Produkty marki Mestemacher możesz kupić przez internet z dostawą do domu już na następny dzień roboczy. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez internet.

 
skip
5900585000059 5900585000059 Mestemacher
PRIX RÉDUIT -40%
Mestemacher pain de seigle noir Mestemacher pain de seigle noir
250 g
16,48zł/kg

prix: 4,12 zł

PLN
1
113
Mestemacher pain de seigle noir
5 5
5 9 Mestemacher pain de seigle noir
date d'expiration 2026-11-01
5900585000127 5900585000127 Mestemacher
Mestemacher Centre de pain de Mestemacher Centre de pain de
seigle entier de flocons d'avoine 500 g
14,34zł/kg

prix: 7,17 zł

PLN
1
6
Mestemacher Centre de pain de
4 5
4 4 Mestemacher Centre de pain de
date d'expiration 2027-03-15
5900585000035 5900585000035 Mestemacher
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
żytni 500 g
14,84zł/kg

prix: 7,42 zł

PLN
1
11
Mestemacher Mestemacher Chleb
5 5
5 2 Mestemacher Mestemacher Chleb
date d'expiration 2027-04-15
5900585000134 5900585000134 Mestemacher
Mestemacher Tout le pain de seigle Mestemacher Tout le pain de seigle
avec des graines de lin 500 g
14,60zł/kg

prix: 7,30 zł

PLN
1
16
Mestemacher Tout le pain de seigle
5 5
5 3 Mestemacher Tout le pain de seigle
date d'expiration 2027-04-15
5900585000110 5900585000110 Mestemacher
Mestemacher pain de seigle complet Mestemacher pain de seigle complet
en tranches 500 g
14,32zł/kg

prix: 7,16 zł

PLN
1
11
Mestemacher pain de seigle complet
5 5
5 11 Mestemacher pain de seigle complet
date d'expiration 2027-03-15
5900585000059 5900585000059 Mestemacher
Mestemacher pain de seigle noir Mestemacher pain de seigle noir
250 g
27,44zł/kg

prix: 6,86 zł

PLN
1
6
Mestemacher pain de seigle noir
5 5
5 9 Mestemacher pain de seigle noir
date d'expiration 2027-03-15
5900585000172 5900585000172 Mestemacher
Mestemacher seigle complet avec Mestemacher seigle complet avec
pierre citrouille 500 g
14,82zł/kg

prix: 7,41 zł

PLN
1
22
Mestemacher seigle complet avec
5 5
5 4 Mestemacher seigle complet avec
date d'expiration 2027-03-15
5900585001414 5900585001414 Mestemacher
Mestemacher Mestemacher Chleb Mestemacher Mestemacher Chleb
owsiany 300 g
27,77zł/kg

prix: 8,33 zł

PLN
1
4
Mestemacher Mestemacher Chleb
5 5
5 1 Mestemacher Mestemacher Chleb
date d'expiration 2027-03-15
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5