Melvit
32

Krzyca to jedna z najstarszych odmian żyta. Zboże krzyca powoli wraca do łask, dawniej używano go wypieku delikatnego w smaku pieczywa i dzisiaj również znajduje takie zastosowanie. Wymienić można wiele właściwości mąki z żyta odmiany krzyca. W mące tej znajdziemy sterole, czyli substancje wspomagające nasz organizm w prawidłowej gospodarce cholesterolem. Mąka z żyta krzyca zawiera sporo witamin z grupy E, która ma właściwości przeciwutleniające. W mące tej znajdziemy również naturalne alkilorezorcynole, które powinny się znaleźć w każdej diecie, ze względu na działanie antynowotworowe .

masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

date d'expiration:

2026-12-22

pojemność

cena za kilogram

7,19 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827020748

5906827020748

prix: 7,19 zł

7.19 PLN 2026-12-22 NewCondition

Mąka z żyta krzyca, typ 1450 


Krzyca to jedna z najstarszych odmian żyta. Zboże krzyca powoli wraca do łask, dawniej używano go wypieku delikatnego w smaku pieczywa i dzisiaj również znajduje takie zastosowanie. Wymienić można wiele właściwości mąki z żyta odmiany krzyca. W mące tej znajdziemy sterole, czyli substancje wspomagające nasz organizm w prawidłowej gospodarce cholesterolem. Mąka z żyta krzyca zawiera sporo witamin z grupy E, która ma właściwości przeciwutleniające. W mące tej znajdziemy również naturalne alkilorezorcynole, które powinny się znaleźć w każdej diecie, ze względu na działanie antynowotworowe .


Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Gdańskie Młyny farine à gâteau Gdańskie Młyny farine à gâteau
    1 kg

    prix: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    date d'expiration 2027-04-30
    Gdańskie Młyny farine de luxe Gdańskie Młyny farine de luxe
    1 kg

    prix: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-04-30
    Gdańskie Młyny farine Gdansk Gdańskie Młyny farine Gdansk
    1 kg

    prix: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    date d'expiration 2027-02-28
    Kupiec farine de pommes de terre Kupiec farine de pommes de terre
    date d'expiration 2029-10-30
    Bio Planet farine de blé farine Bio Planet farine de blé farine
    écologique de type 2000, un produit de l'agriculture 1 kg

    prix: 10,16 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration
    2027-05-27
    Bio Planet de farine de seigle Bio Planet de farine de seigle
    écologique type de farine 2000, un produit de l'agriculture 1 kg

    prix: 9,43 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration
    2027-01-28
    Melvit farine de riz sans gluten Melvit farine de riz sans gluten
    1 kg
    11,00zł/kg

    prix: 11 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-02-15
    Bio Planet Épeautre bio farine Bio Planet Épeautre bio farine
    type 700 1 kg

    prix: 14,41 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-06-18
    Melvit Farine de pommes de terre Melvit Farine de pommes de terre
    Melvit 0,5 kg 500 g
    9,98zł/kg

    prix: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration 2031-07-05
    Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
    400 g
    16,05zł/kg

    prix: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-04-07
    Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
    400 g
    8,38zł/kg

    prix: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-03-03
    Melvit Semoule extra fine Melvit Semoule extra fine
    400 g
    9,35zł/kg

    prix: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-27
    Melvit gruau de sarrasin 4x100g Melvit gruau de sarrasin 4x100g
    blanc 400 g
    14,98zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-07-11
    Melvit 4x100g gruau de sarrasin Melvit 4x100g gruau de sarrasin
    torréfié 400 g
    13,33zł/kg

    prix: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2028-02-17
    Melvit farine de seigle pour la Melvit farine de seigle pour la
    cuisson du pain fait maison 1 kg

    prix: 5,17 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2026-12-25
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5