maïs éclaté de beurre au micro-ondes

Bakalland idealnie chrupiący prosty skład bez sztucznych barwników i konserwantów źródło błonnika doskonała jakość
maïs éclaté de beurre au micro-ondesmaïs éclaté de beurre au micro-ondes
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

33,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749115056

5900749115056

prix: 2,99 zł

2.99 PLN 2027-10-30 NewCondition
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu na 100 g
Wartość energetyczna1669 kJ
Wartość energetyczna399 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,3 g
Węglowodany49 g
w tym cukry1,1 g
Błonnik8,4 g
Białko8,2 g
Sól1,94 g

Mleko : Zawiera
idealnie chrupiący prosty skład bez sztucznych barwników i konserwantów źródło błonnika doskonała jakość
Caractéristiques:chrupiąca przyjemność, Dobra i polska firma
marque:Bakalland
À propos de la marque:Bakalland to wiodąca w Polsce, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów spożywczych. Dzięki dbałości o jakość surowców oraz nowoczesnym technologiom produkcji, marka zdobyła zaufanie konsumentów, oferując im zdrowe i smaczne produkty.
Nom du produit réglementé par la loi:Kukurydza (popcorn) maślana do przygotowania w kuchence mikrofalowej.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: / Nr partii: patrz pod zgrzew Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Saszetka
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bio Planet Bio Planet Popcorn Bio Planet Bio Planet Popcorn
(ziarno 250 g
22,40zł/kg

prix: 5,60 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2027-11-27
Florpak haricots rouges dans le Florpak haricots rouges dans le
sac de 400g FLORPAK 500 g
12,64zł/kg

prix: 6,32 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-12-31
Cenos pois jaunes décortiquées Cenos pois jaunes décortiquées
400 g
9,98zł/kg

prix: 3,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2028-02-28
Bakalland pavot masse Bakalland pavot masse
date d'expiration 2028-01-30
Melvit Haricots Melvit Giants Melvit Haricots Melvit Giants
400 g
16,05zł/kg

prix: 6,42 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-04-07
Kupiec haricots belle Jas Tyczny Kupiec haricots belle Jas Tyczny
400 g
30,35zł/kg

prix: 12,14 zł

PLN
1
5
date d'expiration 2027-01-31
Melvit pois cassés , la moitié Melvit pois cassés , la moitié
400 g
8,38zł/kg

prix: 3,35 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2028-03-03
Bakalland noisettes Bakalland Bakalland noisettes Bakalland
date d'expiration 2027-01-30
Bakalland Bakalland noix de coco Bakalland Bakalland noix de coco
desséchée 100 g
55,00zł/kg

prix: 5,50 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2027-08-30
Bakalland dattes dénoyautées Bakalland dattes dénoyautées
date d'expiration 2027-10-30
Bakalland Noix de cajou Bakalland Bakalland Noix de cajou Bakalland
75 g
112,67zł/kg

prix: 8,45 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-09-30
Bakalland amandes effilées Bakalland amandes effilées
date d'expiration 2027-02-28
Bakalland bah ! Bakalland bah !
date d'expiration 2027-05-30
Bakalland pop-corn et fromage Bakalland pop-corn et fromage
90 g
36,67zł/kg

prix: 3,30 zł

PLN
1
9
date d'expiration 2027-09-30
Bakalland salé pop corn Bakalland salé pop corn
90 g
32,11zł/kg

prix: 2,89 zł

PLN
1
18
date d'expiration 2027-11-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5