soupe instantanée poulet en poudre d'or doux

Vifon
55
Ok.soupe instantanée poulet en poudre d'or doux
412soupe instantanée poulet en poudre d'or doux
Bez substancji konserwujących
soupe instantanée poulet en poudre d'or douxsoupe instantanée poulet en poudre d'or doux
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

34,71 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Wietnam

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901882110014

5901882110014

prix: 2,43 zł

acheter 24 szt. pour 2.39 zł/szt
2.43 PLN 2027-08-30 NewCondition
nudle (92,8 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; kurkuma, dodatki smakowe (7,2 %): sól, rafinowany olej palmowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; cukier, aromaty (ORZESZKI ZIEMNE, SEZAM), pieprz, suszony por (0,82 %), czerwona szalotka (0,5 %), czosnek (0,5 %), hydrolizat białka SOJOWEGO, barwnik: karmel; maltodekstryna, substancja przeciwzbrylająca: E 551: przeciwutleniacz: E 306
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g gotowego produktu:
Wartość energetyczna:300 kJ / 72 kcal
Tłuszcz:3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe:1,2 g
Węglowodany:9,1 g
w tym cukry:<0,5 g
Białko:1,3 g
Sól:0,70 g

Orzeszki ziemne : Zawiera
Sezam : Zawiera
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bez substancji konserwujących
Caractéristiques:łagodna, Laur Konsumenta 2020, marka nr 1 w Polsce*, zupa nr 1 w Polsce*, bez substancji konserwujących, * Tan-Viet za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z dyskontami (Food), Sprzedaż ilościowa i wartościowa w okresie I-XII 2020, kategoria: zupy, segment zupy chińskie
marque:Vifon
À propos de la marque:Vifon To Dzisiaj Od 1963 Laur Konsumenta 2023 Laur Konsumenta 2004-2024 - Lider XX-lecia Laur Konsumenta 2024 Od 2004 roku nieprzerwanie złoty laur konsumenta dla marki Vifon. Dziękujemy
Nom du produit réglementé par la loi:Złoty - zupa błyskawiczna z nudlami, o smaku kurczaka (łagodna).
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na dłuższym boku opakowania. Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób przyrządzania: 1. Nudle pokruszyć i wrzucić do głębokiej miski. Przyprawy z torebek dodać do smaku. Zalać 0,4 litra wrzącej wody. 2. Przykryć na 3 minuty. 3. Po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia.
Type d'emballage:Torba
Pays d'origine:Wietnam
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 12 ocen.

  • Marek , 2023-08-31 14:55:31Ok.



Vifon poulet doux soupe Vifon poulet doux soupe
instantanée en poudre 70 g
34,71zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2027-08-30
Vifon soupe instantanée de poulet Vifon soupe instantanée de poulet
au curry en poudre aiguë 70 g
34,71zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2027-08-30
Cykoria Cykoria Zupa Grochowa Cykoria Cykoria Zupa Grochowa
date d'expiration 2028-05-30
Vifon VIFON soupe instantanée Vifon VIFON soupe instantanée
mega de poulet épicée forte 70 g
34,71zł/kg

prix: 2,43 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-06-30
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe de betteraves 14 g
130,71zł/kg

prix: 1,83 zł

PLN
1
11
date d'expiration 2027-01-31
Knorr une tasse de soupe en poudre Knorr une tasse de soupe en poudre
soupe avec des croûtons 17 g
108,24zł/kg

prix: 1,84 zł

PLN
1
2
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5