Sante
51
Dlaczego warto jeść Ciasteczka owsiane Sante? Ciasteczka owsiane Sante to zdrowa, pożywna i smaczna przekąska. Ich podstawą jest pełne ziarno owsa bez dodatku pszenicy. Ciasteczka owsiane Sante zawierają 61% pełnego ziarna owsa oraz są źródłem tiaminy, kwasu foliowego, żelaza, magnezu, cynku, potasu i fosforu. Fosfor przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.** **Już 4 ciastka dziennie spożywane w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomagają uzyskać powyższy efekt zdrowotny. Ziarno owsa odróżnia się od ziarna pozostałych zbóż dużą zawartością błonnika rozpuszczalnego. Ciasteczka owsiane Sante są bogate w błonnik pochodzący z owsa. Żywność Funkcjonalna - Na zdrowie Żywność funkcjonalna to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, prebiotyki, witaminy, składniki mineralne i inne. Dzięki nim żywność funkcjonalna wykazuje korzystny wpływ na jedną lub więcej funkcji naszego ciała.
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-02-05

pojemność

cena za kilogram

44,81 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617011145

5900617011145

prix: 6,05 zł

6.05 PLN 2027-02-05 NewCondition
Sante Sante ciasteczka owsiane Sante Sante ciasteczka owsiane
date d'expiration 2027-01-17

produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 61% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, żurawina słodzona suszona 6,4% (żurawina, cukier trzcinowy, mąka ryżowa, olej słonecznikowy), syrop glukozowy 4%, serwatka w proszku (mleko), substancje spulchniające: węglany sodu (soda oczyszczona), sól morska, ekstrakt słodu jęczmiennego, aromaty, ***pozyskiwany z kontrolowanych plantacji palm olejowych, które nie zagrażają lasom tropikalnym i ich mieszkańcom


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 1998 kJ / 477 kcal
Tłuszcz 20 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,4 g
Węglowodany 61 g
w tym cukry 23 g
Błonnik 7,2 g
Białko 9,6 g
Sól 0,8 g
Witaminy
tiamina 0,29 mg (26%)*
kwas foliowy 46,5 µg (23%)*
Składniki mineralne
fosfor 315 mg (45%)*
żelazo 3,2 mg (23%)*
magnez 92,2 mg (25%)*
cynk 2,4 mg (24%)*
potas 342 mg (17%)*
*% Referencyjnej Wartości Spożycia dla osób dorosłych.
Opakowanie zawiera ~ 15 ciastek.

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Owies : Zawiera
Soja : Może zawierać
Dlaczego warto jeść Ciasteczka owsiane Sante? Ciasteczka owsiane Sante to zdrowa, pożywna i smaczna przekąska. Ich podstawą jest pełne ziarno owsa bez dodatku pszenicy. Ciasteczka owsiane Sante zawierają 61% pełnego ziarna owsa oraz są źródłem tiaminy, kwasu foliowego, żelaza, magnezu, cynku, potasu i fosforu. Fosfor przyczynia się do utrzymywania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów.** **Już 4 ciastka dziennie spożywane w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomagają uzyskać powyższy efekt zdrowotny. Ziarno owsa odróżnia się od ziarna pozostałych zbóż dużą zawartością błonnika rozpuszczalnego. Ciasteczka owsiane Sante są bogate w błonnik pochodzący z owsa. Żywność Funkcjonalna - Na zdrowie Żywność funkcjonalna to żywność zawierająca substancje bioaktywne, takie jak błonnik, prebiotyki, witaminy, składniki mineralne i inne. Dzięki nim żywność funkcjonalna wykazuje korzystny wpływ na jedną lub więcej funkcji naszego ciała.
Caractéristiques:bez dodatku pszenicy, naturalne źródło witamin i składników mineralnych, 61% pełnego ziarna owsa, wysoka zawartość błonnika
marque:Sante
Nom du produit réglementé par la loi:Ciasteczka owsiane z suszoną żurawiną, bez dodatku pszenicy.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type d'emballage:Zgrzewane
Adresse du producteur:Sante A. Kowalski sp.j. ul. Jagiellońska 55A 03-301 Warszawa Polska
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Milka biscuits au chocolat et noix Milka biscuits au chocolat et noix
    135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-28
    Milka biscuits au chocolat Milka biscuits au chocolat
    135 g
    42,96zł/kg

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    date d'expiration 2027-03-27
    Milka biscuits au chocolat et Milka biscuits au chocolat et
    raisins secs 135 g
    44,37zł/kg

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-04-19
    San Łakotki dessert gâteau de San Łakotki dessert gâteau de
    sucre 168 g
    33,21zł/kg

    prix: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    date d'expiration 2027-05-23
    Cukry Nyskie Biscuits sucres Cukry Nyskie Biscuits sucres
    Nyskie lumière sans sucre . 120 g
    40,42zł/kg

    prix: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2026-12-18
    Wedel délicate framboise Wedel délicate framboise
    date d'expiration 2026-12-18
    Wedel Cerise champagne délicat Wedel Cerise champagne délicat
    date d'expiration 2027-01-07
    Sante Muesli Tropical céréales Sante Muesli Tropical céréales
    date d'expiration 2027-07-17
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    350g banane avec du chocolat 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-07-07
    Sante croquant céréales granola Sante croquant céréales granola
    , fruits 350g 350 g
    24,74zł/kg

    prix: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration 2027-07-09
    Sante céréales muesli fruits Sante céréales muesli fruits
    date d'expiration 2027-06-23
    Sante gruau son Sante gruau son
    150 g
    22,07zł/kg

    prix: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-07
    Sante gruau son wysokobłonnikowe Sante gruau son wysokobłonnikowe
    date d'expiration
    2027-06-29
    Sante la canne à sucre Demerara Sante la canne à sucre Demerara
    non raffiné 500 g
    12,62zł/kg

    prix: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante la canne à sucre non Sante la canne à sucre non
    raffiné demerara petit 500 g
    12,72zł/kg

    prix: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5