délices de moutarde

Prymat
42délices de moutarde
Bez konserwantów.
délices de moutardedélices de moutarde
masa netto

masa netto

185 g

data przydatności

date d'expiration:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

17,46 zł / kg

kraj

Pays d'origine

Poland

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135025812

5901135025812

prix: 3,23 zł

3.23 PLN 2027-05-30 NewCondition
woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt z kurkumy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna483 kJ / 115 kcal
Tłuszcz4,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany10 g
w tym cukry6,3 g
Białko4,6 g
Sól1,6 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Bez konserwantów.
Caractéristiques:bez konserwantów, łagodna
marque:Prymat
Nom du produit réglementé par la loi:Musztarda delikatesowa.
Conservation:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: nadruk na wieczku. Przechowywać w zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Préparation et utilisation:Wyciek wody jest naturalną cechą produktu. Przed użyciem wymieszać.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Poland
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Roleski moutarde Sarepska Roleski moutarde Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2027-08-25
    Roleski moutarde française Roleski moutarde française
    175 g
    22,80zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration 2027-08-06
    Roleski moutarde au raifort Roleski moutarde au raifort
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-08-10
    Roleski Tableau moutarde Roleski Tableau moutarde
    175 g
    21,26zł/kg

    prix: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-06-24
    Roleski moutarde Kremska Roleski moutarde Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    prix: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2027-05-20
    Dagoma juncea moutarde Dagoma juncea moutarde
    200 g
    21,65zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration 2027-12-10
    Dagoma Dagomé délices Gdansk Dagoma Dagomé délices Gdansk
    moutarde , miel 200g 200 g
    22,60zł/kg

    prix: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2027-04-13
    Dagoma Dagomé moutarde 200g Dagoma Dagomé moutarde 200g
    Kashubian 200 g
    21,65zł/kg

    prix: 4,33 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2027-12-10
    Prymat juncea moutarde Prymat juncea moutarde
    180 g
    17,56zł/kg

    prix: 3,16 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration 2027-04-30
    Prymat La primauté de la moutarde Prymat La primauté de la moutarde
    française légère 180 g
    22,17zł/kg

    prix: 3,99 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2027-03-30
    Prymat poivre noir moulu Prymat poivre noir moulu
    20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat poivrons sol Prymat poivrons sol
    20 g
    105,00zł/kg

    prix: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration 2029-07-30
    Prymat terrain de poivre de Prymat terrain de poivre de
    Cayenne 20 g
    99,50zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2029-02-28
    Prymat classique grill Prymat classique grill
    assaisonnement 20g

    prix: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-03-31
    Prymat frotté marjolaine Prymat frotté marjolaine
    8 g
    248,75zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2029-05-30
    Prymat basilic assaisonnement pour Prymat basilic assaisonnement pour
    revers les plats avec la mise à disposition sur le 10 g
    199,00zł/kg

    prix: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    date d'expiration 2029-03-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5