cotons-tiges

Bella
55
polecam :)cotons-tiges
48cotons-tiges
Wyrób posiada Świadectwo PZH
cotons-tigescotons-tiges
masa netto

masa netto

200 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,03 zł / szt.

kraj

Pays d'origine

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900516400040

5900516400040

prix: 5,74 zł

5.74 PLN NewCondition
Wyrób posiada Świadectwo PZH
marque:Bella
Autres informations:
Type d'emballage:Pudełko
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marzena , 2015-09-13 15:42:41polecam :)



Bocoton Écouteurs cosmétique bio Bocoton Écouteurs cosmétique bio
et commerce équitable 200 szt.

prix: 7,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
types de peaux matures 200 ml
49,20zł/l

prix: 9,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
normale, sèche 200 ml
43,10zł/l

prix: 8,62 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-10-30
Ziaja souci lotion peau normale, Ziaja souci lotion peau normale,
sèche 200 ml
61,40zł/l

prix: 12,28 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

prix: 12,60 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

prix: 14,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

prix: 11,64 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

prix: 12,60 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2028-08-30
Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
100 szt.

prix: 2,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-11-30
Bella doublures culotte doux panty Bella doublures culotte doux panty
20 szt.

prix: 2,99 zł

PLN
1
7
Bella 4 gouttes de la serviette Bella 4 gouttes de la serviette
- Nova 10 szt.

prix: 3,38 zł

PLN
1
8
Bella tampons carrés 50 Bella tampons carrés 50
50 szt.

prix: 7,29 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2030-05-30
Bella 3 gouttes de sanitaire Bella 3 gouttes de sanitaire
normale 20 szt.

prix: 4,78 zł

PLN
1
24
Bella nova tampons maxi de Bella nova tampons maxi de
sanitaires 5 gouttes 10 szt.

prix: 4,68 zł

PLN
1
23
Bella classiques doublures panty Bella classiques doublures panty
panty 20 szt.

prix: 2,99 zł

PLN
1
8
Bella 2 gouttes de tampons Bella 2 gouttes de tampons
périodiques 8 szt.

prix: 4,33 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2030-09-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5