Products

 
Filtry:
3265660391173 3265660391173 Bocoton
Bocoton Bocoton Płatki Bocoton Bocoton Płatki
kosmetyczne, 80 szt.

prix: 6,70 zł

PLN
1
5
Bocoton Bocoton Płatki
5 5
5 1 Bocoton Bocoton Płatki
5903175902160 5903175902160 Bosphaera
Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem Bosphaera Bosphaera Aksamitny krem
pod oczy 20 g
3 084,50zł/kg

prix: 61,69 zł

PLN
1
2
5903175900852 5903175900852 Bosphaera
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-06-02
5903175900890 5903175900890 Bosphaera
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
1
5903175900906 5903175900906 Bosphaera
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-15
5903175901620 5903175901620 Bosphaera
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

prix: 22,21 zł

PLN
1
1
5903175900760 5903175900760 Bosphaera
Bosphaera Bosphaera Krem Bosphaera Bosphaera Krem
przeciwzmarszczkowy 50 g
845,80zł/kg

prix: 42,29 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-20
5903175902467 5903175902467 Bosphaera
Bosphaera Bosphaera Olej ryżowy Bosphaera Bosphaera Olej ryżowy
50 ml
334,40zł/l

prix: 16,72 zł

PLN
1
1
5903175901637 5903175901637 Bosphaera
Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia
twarzy 100 g
387,00zł/kg

prix: 38,70 zł

PLN
1
1
5907549241091 5907549241091 Donegal
Donegal Donegal Temperówka Donegal Donegal Temperówka
do kredek 1 szt.

prix: 2,48 zł

PLN
1
2
5907549241046 5907549241046 Donegal
Donegal Donegal Temperówka Donegal Donegal Temperówka
kosmetyczna 1 szt.

prix: 4,69 zł

PLN
1
2
Donegal Donegal Temperówka
2 5
2.5 2 Donegal Donegal Temperówka
5907549240407 5907549240407 Donegal
Donegal Donegal applicateurs Donegal Donegal applicateurs
ombres cosmétiques 6 pcs. 6 szt.
1,48zł/szt.

prix: 8,89 zł

PLN
1
4
5907549260252 5907549260252 Donegal
Donegal Donegal face du balai Donegal Donegal face du balai
1 szt.

prix: 6,18 zł

PLN
1
2
Donegal Donegal face du balai
5 5
5 1 Donegal Donegal face du balai
5900017100050 5900017100050 Nivea
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

prix: 33,99 zł

PLN
1
1
4005808228706 4005808228706 Nivea
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
Łagodzący 100 ml
304,90zł/l

prix: 30,49 zł

PLN
1
2
5907502687065 5907502687065 Sylveco
Sylveco Sylveco Brzozowa pomadka Sylveco Sylveco Brzozowa pomadka
ochronna 4.6 g
3 077,50zł/kg

prix: 12,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-06-30
5907502687300 5907502687300 Sylveco
Sylveco Sylveco Odżywcza pomadka Sylveco Sylveco Odżywcza pomadka
4.6 g
3 077,50zł/kg

prix: 12,31 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2027-06-30
5902249011173 5902249011173 Vianek
Vianek Vianek Regenerująca Vianek Vianek Regenerująca
pomadka 4.6 g
3 077,50zł/kg

prix: 12,31 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2027-02-28
5901887013815 5901887013815 Ziaja
Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry Ziaja Ziaja Gdynia aquaport skóry
90 ml
152,33zł/l

prix: 13,71 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-06-30
5901887045243 5901887045243 Ziaja
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

prix: 11,64 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2029-01-31
5901887003151 5901887003151 Ziaja
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

prix: 13,19 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2029-02-28
5901887000136 5901887000136 Ziaja
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 2 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 2
50 ml
263,80zł/l

prix: 13,19 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-08-31
5901887000082 5901887000082 Ziaja
Ziaja Ziaja Krem aloes cera Ziaja Ziaja Krem aloes cera
normalna 100 ml
114,20zł/l

prix: 11,42 zł

PLN
1
7
date d'expiration
2028-10-30
5901887000013 5901887000013 Ziaja
Ziaja Ziaja Krem naturalny Ziaja Ziaja Krem naturalny
oliwkowy 50 ml
153,20zł/l

prix: 7,66 zł

PLN
1
19
Ziaja Ziaja Krem naturalny
5 5
5 2 Ziaja Ziaja Krem naturalny
date d'expiration 2028-02-28
5901887001355 5901887001355 Ziaja
Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV
50 ml
145,40zł/l

prix: 7,27 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV
5 5
5 1 Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV
date d'expiration 2028-04-30
5901887000402 5901887000402 Ziaja
Ziaja Ziaja Krem pod oczy Ziaja Ziaja Krem pod oczy
witamina E 15 ml
478,00zł/l

prix: 7,17 zł

PLN
1
9
date d'expiration
2028-12-31
5901887000426 5901887000426 Ziaja
Ziaja Ziaja Krem pod oczy i Ziaja Ziaja Krem pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

prix: 7,83 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2028-07-31
5901887056454 5901887056454 Ziaja
Ziaja Ziaja Maseczka do twarzy Ziaja Ziaja Maseczka do twarzy
55 ml
236,18zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-06-30
5901887056447 5901887056447 Ziaja
Ziaja Ziaja Maseczka do twarzy Ziaja Ziaja Maseczka do twarzy
z kwasem 55 ml
236,18zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
5
date d'expiration
2028-03-30
5901887026204 5901887026204 Ziaja
Ziaja Ziaja Pomarańczowy balsam Ziaja Ziaja Pomarańczowy balsam
do ust 10 ml
915,00zł/l

prix: 9,15 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2028-10-30
5901887000563 5901887000563 Ziaja
Ziaja Ziaja Przeciwzmarszczkowy Ziaja Ziaja Przeciwzmarszczkowy
do krem 50 ml
194,60zł/l

prix: 9,73 zł

PLN
1
14
Ziaja Ziaja Przeciwzmarszczkowy
5 5
5 1 Ziaja Ziaja Przeciwzmarszczkowy
date d'expiration 2028-07-31
5901887005384 5901887005384 Ziaja
Ziaja Ziaja Pullulan krem SPF 20 Ziaja Ziaja Pullulan krem SPF 20
50 ml
362,00zł/l

prix: 18,10 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
5901887005605 5901887005605 Ziaja
Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age
15 ml
695,33zł/l

prix: 10,43 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-04-30
5901887010050 5901887010050 Ziaja
Ziaja Ziaja Pullulan krem lifting Ziaja Ziaja Pullulan krem lifting
50 ml
362,00zł/l

prix: 18,10 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
5901887005391 5901887005391 Ziaja
Ziaja Ziaja Pullulan krem Ziaja Ziaja Pullulan krem
odżywczy 50 ml
362,00zł/l

prix: 18,10 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-30
5901887005629 5901887005629 Ziaja
Ziaja Ziaja Pullulan masełko Ziaja Ziaja Pullulan masełko
myjące 75 ml
119,87zł/l

prix: 8,99 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-05-30
5901887005582 5901887005582 Ziaja
Ziaja Ziaja Pullulan serum Ziaja Ziaja Pullulan serum
50 ml
394,80zł/l

prix: 19,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
5901887005292 5901887005292 Ziaja
Ziaja Ziaja Pullulan serum glow Ziaja Ziaja Pullulan serum glow
50 ml
394,80zł/l

prix: 19,74 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
5901887005438 5901887005438 Ziaja
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

prix: 14,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-30
5901887054900 5901887054900 Ziaja
Ziaja Ziaja Tonik przed makijażem Ziaja Ziaja Tonik przed makijażem
i 190 ml
61,84zł/l

prix: 11,75 zł

PLN
1
2
5901887022022 5901887022022 Ziaja
Ziaja Ziaja Ulga peeling do twarzy Ziaja Ziaja Ulga peeling do twarzy
60 ml
216,50zł/l

prix: 12,99 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2028-03-30
5901887021971 5901887021971 Ziaja
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

prix: 12,60 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2028-08-30
5901887054931 5901887054931 Ziaja
Ziaja Ziaja Witamina C.B3 Ziaja Ziaja Witamina C.B3
niacynamid 100 ml
122,30zł/l

prix: 12,23 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-07-31
5901887054924 5901887054924 Ziaja
Ziaja Ziaja Witamina C.B3 Ziaja Ziaja Witamina C.B3
niacynamid 190 ml
66,47zł/l

prix: 12,63 zł

PLN
1
8
Ziaja Ziaja Witamina C.B3
5 5
5 1 Ziaja Ziaja Witamina C.B3
date d'expiration 2028-04-30
5901887054924 5901887054924 Ziaja
Ziaja Ziaja Witamina C.B3 Ziaja Ziaja Witamina C.B3
niacynamid 190 ml
67,79zł/l

prix: 12,88 zł

PLN
1
12
Ziaja Ziaja Witamina C.B3
5 5
5 1 Ziaja Ziaja Witamina C.B3
date d'expiration 2028-09-30
5901887017332 5901887017332 Ziaja
Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
80 ml
120,13zł/l

prix: 9,61 zł

PLN
1
21
date d'expiration
2028-03-30
5901887023296 5901887023296 Ziaja
Ziaja Ziaja krem arganowy Ziaja Ziaja krem arganowy
75 ml
165,20zł/l

prix: 12,39 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2029-01-30
5901887029144 5901887029144 Ziaja
Ziaja Ziaja krem Ziaja Ziaja krem
mikrozłuszczający 50 ml
296,20zł/l

prix: 14,81 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2028-06-30
5901887000181 5901887000181 Ziaja
Ziaja Ziaja krem nagietek Ziaja Ziaja krem nagietek
nieperfumowany 50 ml
133,00zł/l

prix: 6,65 zł

PLN
1
19
date d'expiration
2028-07-31
5901887001362 5901887001362 Ziaja
Ziaja Ziaja krem z filtrem spf 6 Ziaja Ziaja krem z filtrem spf 6
50 ml
199,80zł/l

prix: 9,99 zł

PLN
1
20
date d'expiration
2029-02-28
5901887052968 5901887052968 Ziaja
Ziaja Ziaja naturalnie Ziaja Ziaja naturalnie
pielęgnujemy 30 ml
440,00zł/l

prix: 13,20 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2027-10-30
5901887023470 5901887023470 Ziaja
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

prix: 12,60 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-09-30
5901887042679 5901887042679 Ziaja
Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny
na twarz 75 ml
166,93zł/l

prix: 12,52 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-06-30
5901887042679 5901887042679 Ziaja
Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny
na twarz 75 ml
173,60zł/l

prix: 13,02 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2029-02-28
5901887043676 5901887043676 Ziaja
Ziaja Ziaja pianka oczyszczająca Ziaja Ziaja pianka oczyszczająca
do skóry 150 ml
99,93zł/l

prix: 14,99 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-06-30
5901887006800 5901887006800 Ziaja
Ziaja Ziaja wazelina biała Ziaja Ziaja wazelina biała
kosmetyczna 30 ml
155,33zł/l

prix: 4,66 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
5901887006800 5901887006800 Ziaja
Ziaja Ziaja wazelina biała Ziaja Ziaja wazelina biała
kosmetyczna 30 ml
158,33zł/l

prix: 4,75 zł

PLN
1
22
date d'expiration
2029-01-30
5901887004615 5901887004615 Ziaja
Ziaja Ziaja Żel pod oczy i Ziaja Ziaja Żel pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

prix: 7,83 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-03-30
5901887000150 5901887000150 Ziaja
Ziaja beurre de cacao , améliore Ziaja beurre de cacao , améliore
sèche le tonus de la peau , la crème peau normale, 50 ml
145,60zł/l

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
Ziaja beurre de cacao , améliore
4 5
4 3 Ziaja beurre de cacao , améliore
date d'expiration 2028-05-30
5901887000150 5901887000150 Ziaja
Ziaja beurre de cacao , améliore Ziaja beurre de cacao , améliore
sèche le tonus de la peau , la crème peau normale, 50 ml
147,00zł/l

prix: 7,35 zł

PLN
1
19
Ziaja beurre de cacao , améliore
4 5
4 3 Ziaja beurre de cacao , améliore
date d'expiration 2028-07-31
5901887003953 5901887003953 Ziaja
Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
normale, sèche 200 ml
43,10zł/l

prix: 8,62 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-10-30
5900516400040 5900516400040 Bella
Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
200 szt.

prix: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella cotons-tiges
4 5
4.5 8 Bella cotons-tiges
5900516400330 5900516400330 Bella
Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
100 szt.

prix: 2,56 zł

PLN
1
1
Bella cotons-tiges 100sztuk
5 5
5 3 Bella cotons-tiges 100sztuk
date d'expiration 2030-11-30
5900017304007 5900017304007 Nivea
Nivea crème Nivea crème
Nivea crème
5 5
5 3 Nivea crème
5901887001638 5901887001638 Ziaja
Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
olivâtre sèche, normale 50 ml
162,80zł/l

prix: 8,14 zł

PLN
1
6
date d'expiration
2028-08-30
5901887003182 5901887003182 Ziaja
Ziaja crème pour les yeux de lait Ziaja crème pour les yeux de lait
de chèvre peau sèche , sujette aux rides 15 ml
624,67zł/l

prix: 9,37 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2029-01-31
5901887007715 5901887007715 Ziaja
Ziaja de - faire un maquillage des Ziaja de - faire un maquillage des
yeux liquide décapant à deux phases 120 ml
81,50zł/l

prix: 9,78 zł

PLN
1
12
Ziaja de - faire un maquillage des
5 5
5 1 Ziaja de - faire un maquillage des
date d'expiration 2029-02-28
5901887001812 5901887001812 Ziaja
Ziaja souci lotion peau normale, Ziaja souci lotion peau normale,
sèche 200 ml
61,40zł/l

prix: 12,28 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
5900516400774 5900516400774 Bella
Bella tampons carrés 50 Bella tampons carrés 50
50 szt.

prix: 7,29 zł

PLN
1
4
date d'expiration
2030-05-30
5901887003984 5901887003984 Ziaja
Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
types de peaux matures 200 ml
49,20zł/l

prix: 9,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
3265660397007 3265660397007 Bocoton
Bocoton Écouteurs cosmétique bio Bocoton Écouteurs cosmétique bio
et commerce équitable 200 szt.

prix: 7,87 zł

PLN
1
1
Bocoton Écouteurs cosmétique bio
5 5
5 2 Bocoton Écouteurs cosmétique bio
date d'expiration 2027-06-30
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5