La mélisse thé express

Posti
48La mélisse thé express
Zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz mają korzystny wpływ na samopoczucie. Melisa - działa odprężająco i kojąco na system nerwowy - pozwala utrzymać stan relaksacyjny organizmu oraz ułatwia zasypianie - wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego Czy wiesz, że... w kuchni francuskiej melisa stosowana jest jako przyprawa do sosów, mięs i marynat. Na jej bazie przygotowuje się również nalewkę o nazwie „karmelitańska dusza”.
La mélisse thé expressLa mélisse thé express
masa netto

masa netto

20 szt.

data przydatności

date d'expiration:

2028-03-30

pojemność

cena za sztukę

0,16 zł / szt.

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900888014593

5900888014593

prix: 3,14 zł

3.14 PLN 2028-03-30 NewCondition
Posti La mélisse thé express Posti La mélisse thé express
20 szt.

prix: 3,11 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-01-31
ziele melisy (Melissa officinalis)
Wartości odżywcze (%)100 g
wartość energetyczna 157 kJ/37 kcal
węglowodany 9,2 g
w tym cukry 7,7 g
Zawiera znikome ilości tłuszczu (w tym kwasów tłuszczowych nasyconych), białka i soli.

Zioła wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz mają korzystny wpływ na samopoczucie. Melisa - działa odprężająco i kojąco na system nerwowy - pozwala utrzymać stan relaksacyjny organizmu oraz ułatwia zasypianie - wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego Czy wiesz, że... w kuchni francuskiej melisa stosowana jest jako przyprawa do sosów, mięs i marynat. Na jej bazie przygotowuje się również nalewkę o nazwie „karmelitańska dusza”.
Caractéristiques:mądra natura inspiruje - 100% naturalne składniki, tylko polskie zioła
Avertissement de sécurité:Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść melisy. Zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.
marque:Posti
À propos de la marque:Posti Ponad 60 lat
Nom du produit réglementé par la loi:Herbatka ziołowa ekspresowa.
Conservation:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Préparation et utilisation:Sposób parzenia: Do filiżanki włóż jedną torebkę melisy i zalej 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzaj 5 - 7 minut pod przykryciem. Zalecamy spożywanie naparu z 1 torebki 2 razy dziennie.
Type d'emballage:Karton
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Herbapol tisane avec le baume de Herbapol tisane avec le baume de
    citron 20 szt.

    prix: 4,44 zł

    PLN
    1
    31
    date d'expiration 2028-06-30
    Herbapol tisane 20 sachets de Herbapol tisane 20 sachets de
    bruyère 20 torebek

    prix: 5,83 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2027-12-30
    Herbapol à base de plantes thé Herbapol à base de plantes thé
    20 sachets de camomille 20 torebek

    prix: 4,47 zł

    PLN
    1
    48
    date d'expiration 2028-06-30
    Posti à base de plantes thé 20 Posti à base de plantes thé 20
    sachets de camomille 20 szt.

    prix: 3,23 zł

    PLN
    1
    18
    date d'expiration 2028-05-30
    Bifix tisane 20 sachets melissa Bifix tisane 20 sachets melissa
    20 szt.

    prix: 4,12 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-05-14
    Bifix Rooibos rooibos d'Afrique de Bifix Rooibos rooibos d'Afrique de
    thé 20 szt.

    prix: 5,99 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2029-05-26
    Herbapol à base de plantes de Herbapol à base de plantes de
    thé de fenouil 20 torebek

    prix: 4,66 zł

    PLN
    1
    17
    date d'expiration
    2028-05-30
    Posti thé vert 20 sachets Posti thé vert 20 sachets
    20 szt.

    prix: 5,72 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2028-05-30
    Posti yunnan thé noir feuilles Posti yunnan thé noir feuilles
    80 g
    85,38zł/kg

    prix: 6,83 zł

    PLN
    1
    25
    date d'expiration 2029-07-30
    Posti Posti Yunan thé vert au Posti Posti Yunan thé vert au
    citron 20 szt.

    prix: 5,80 zł

    PLN
    1
    11
    date d'expiration
    2027-11-30
    Posti feuilles de thé vert Posti feuilles de thé vert
    100 g
    68,30zł/kg

    prix: 6,83 zł

    PLN
    1
    10
    date d'expiration 2029-03-30
    Posti yunan expresse thé noir 20 Posti yunan expresse thé noir 20
    sacs 20 torebek

    prix: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2027-10-10
    Posti tisane 20 sachets Monnaie Posti tisane 20 sachets Monnaie
    30 g
    108,33zł/kg

    prix: 3,25 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration 2028-05-30
    Posti Earl Grey thé noir Posti Earl Grey thé noir
    aromatisé feuille cassé 80 g
    81,88zł/kg

    prix: 6,55 zł

    PLN
    1
    2
    date d'expiration 2028-02-28
    Posti madras à feuilles caduques Posti madras à feuilles caduques
    de thé noir cassé 80 g
    85,38zł/kg

    prix: 6,83 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration 2029-05-30
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5