de - faire un maquillage des yeux liquide décapant à deux phases

Ziaja
51de - faire un maquillage des yeux liquide décapant à deux phases
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
de - faire un maquillage des yeux liquide décapant à deux phasesde - faire un maquillage des yeux liquide décapant à deux phases
pojemność netto

pojemność netto

120 ml

data przydatności

date d'expiration:

2029-02-28

pojemność

cena za litr

81,50 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887007715

5901887007715

prix: 9,78 zł

acheter 12 szt. pour 9.63 zł/szt
9.78 PLN 2029-02-28 NewCondition
Aqua (Water), Isohexadecane, Hexyl Laurate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
Odpowiedni do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Nadaje się również dla osób noszących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Skutecznie i delikatnie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Zapobiega wysuszaniu skóry okolic oczu.
marque:Ziaja
Préparation et utilisation:Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Adresse du producteur:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Adresse de retour:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Comment ajouter un avis ?

Comment ajouter un avis?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja souci lotion peau normale, Ziaja souci lotion peau normale,
    sèche 200 ml
    61,40zł/l

    prix: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-12-31
    Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
    200 szt.

    prix: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella tampons carrés 50 Bella tampons carrés 50
    50 szt.

    prix: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    date d'expiration
    2030-05-30
    Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
    100 szt.

    prix: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2030-11-30
    Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
    types de peaux matures 200 ml
    49,20zł/l

    prix: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    date d'expiration
    2028-12-31
    Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
    normale, sèche 200 ml
    43,10zł/l

    prix: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration
    2028-10-30
    Ziaja crème naturelle teint Ziaja crème naturelle teint
    olivâtre sèche, normale 50 ml
    162,80zł/l

    prix: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    date d'expiration
    2028-08-30
    Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
    lavage pêche 500.00 ml
    22,48zł/l

    prix: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    date d'expiration
    2028-04-30
    Ziaja Lait Dairy chèvre compresse Ziaja Lait Dairy chèvre compresse
    , savon de douche crémeuse 500 ml
    21,68zł/l

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    date d'expiration
    2029-02-28
    Ziaja beurre de cacao , savon de Ziaja beurre de cacao , savon de
    douche crémeuse 500 ml
    21,68zł/l

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    date d'expiration 2029-02-28
    Ziaja Olive savon dans la douche , Ziaja Olive savon dans la douche ,
    climatiseur naturel de la peau 500 ml
    21,68zł/l

    prix: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    date d'expiration
    2029-02-28
    Ziaja liquide crémeux pour Ziaja liquide crémeux pour
    protection l'hygiène intime avec de l'acide lactique de 200 ml
    41,40zł/l

    prix: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    date d'expiration
    2028-07-30
    Ziaja beurre de cacao , améliore Ziaja beurre de cacao , améliore
    sèche le tonus de la peau , la crème peau normale, 50 ml
    145,60zł/l

    prix: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    date d'expiration 2028-05-30
    Ziaja Ziajka crème pour le soin Ziaja Ziajka crème pour le soin
    des enfants et les nourrissons de 1 jour d'âge de la naissance 50 ml
    143,80zł/l

    prix: 7,19 zł

    PLN
    1
    5
    date d'expiration
    2029-02-28
    Panier dachat
    zwiń koszyk
    livraison 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5