souci lotion peau normale, sèche

Ziaja nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
souci lotion peau normale, sèchesouci lotion peau normale, sèche
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

61,40 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887001812

5901887001812

prix: 12,28 zł

acheter 12 szt. pour 12.10 zł/szt
12.28 PLN 2028-12-31 NewCondition
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Propylene Glycol, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Calendula Officinalis Flower Extract, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Citric Acid
nagietkowa receptura wyciąg z kwiatów nagietka prowitamina B5 witamina E - Delikatnie oczyszcza oraz skutecznie usuwa makijaż - Aktywnie nawilża i zmiękcza naskórek. - Zapewnia świeżość i gładkość skóry. - Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Caractéristiques:demakijaż, oczyszczanie, cera sucha, normalna
marque:Ziaja
Conservation:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Préparation et utilisation:Sposób użycia Preparat nanieść na skórę przy użyciu płatków kosmetycznych. Delikatnie wykonać oczyszczanie twarzy i demakijaż oczu.
Type d'emballage:Butelka plastikowa
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bella cotons-tiges Bella cotons-tiges
200 szt.

prix: 5,74 zł

PLN
1
5
Ziaja vitamine tonique tous les Ziaja vitamine tonique tous les
types de peaux matures 200 ml
49,20zł/l

prix: 9,84 zł

PLN
1
12
date d'expiration
2028-12-31
Ziaja calendula lotion peau Ziaja calendula lotion peau
normale, sèche 200 ml
43,10zł/l

prix: 8,62 zł

PLN
1
15
date d'expiration
2028-10-30
Bocoton Écouteurs cosmétique bio Bocoton Écouteurs cosmétique bio
et commerce équitable 200 szt.

prix: 7,87 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2027-06-30
Ziaja Ziaja oliwkowy płyn Ziaja Ziaja oliwkowy płyn
micelarny 200 ml
63,00zł/l

prix: 12,60 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-09-30
Ziaja Ziaja Pullulan tonik Ziaja Ziaja Pullulan tonik
anti-age 200 ml
73,60zł/l

prix: 14,72 zł

PLN
1
1
date d'expiration
2028-05-30
Ziaja Ziaja Jeju mgiełka Ziaja Ziaja Jeju mgiełka
do twarzy 200 ml
58,20zł/l

prix: 11,64 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2029-01-31
Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny Ziaja Ziaja Ulga płyn micelarny
200 ml
63,00zł/l

prix: 12,60 zł

PLN
1
11
date d'expiration
2028-08-30
Ziaja de - faire un maquillage des Ziaja de - faire un maquillage des
yeux liquide décapant à deux phases 120 ml
81,50zł/l

prix: 9,78 zł

PLN
1
12
date d'expiration 2029-02-28
Ziaja beurre de cacao , améliore Ziaja beurre de cacao , améliore
sèche le tonus de la peau , la crème peau normale, 50 ml
145,60zł/l

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Ziaja Ziaja GdanSkin Ziaja Ziaja GdanSkin
rozświetlający 300 ml
50,73zł/l

prix: 15,22 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
lavage pêche 500.00 ml
22,48zł/l

prix: 11,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
Ziaja Lait Dairy chèvre compresse Ziaja Lait Dairy chèvre compresse
, savon de douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja beurre de cacao , savon de Ziaja beurre de cacao , savon de
douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-02-28
Ziaja Olive savon dans la douche , Ziaja Olive savon dans la douche ,
climatiseur naturel de la peau 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
8
date d'expiration
2029-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5