Ziaja Nawilżający krem do twarzy z wyciągiem z aloesu. Doskonale nawilża i zapobiega utracie wody. Działa kojąco na naskórek. Zapewnia skórze miękkość i elastyczność. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
pojemność netto

pojemność netto

100 ml

data przydatności

date d'expiration:

2028-10-30

pojemność

cena za litr

114,20 zł / l

kraj

Pays d'origine

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887000082

5901887000082

prix: 11,42 zł

11.42 PLN 2028-10-30 NewCondition
Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Hexyl Laurate, Glycerin, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Citric Acid
Nawilżający krem do twarzy z wyciągiem z aloesu. Doskonale nawilża i zapobiega utracie wody. Działa kojąco na naskórek. Zapewnia skórze miękkość i elastyczność. pH naturalne Preparat testowany dermatologicznie
Caractéristiques:cera normalna sucha
marque:Ziaja
Conservation:Najlepiej zużyć przed końcem: data ważności i seria na opakowaniu.
Préparation et utilisation:Sposób użycia: Krem nanieść na skórę twarzy, szyi i dekoltu, następnie delikatnie wklepać.
Type d'emballage:Słoik
Pays d'origine:Polska
Adresse du producteur:
Adresse de retour:
Bella cotons-tiges 100sztuk Bella cotons-tiges 100sztuk
100 szt.

prix: 2,56 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2030-11-30
Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia Bosphaera Bosphaera Pasta do mycia
twarzy 100 g
387,00zł/kg

prix: 38,70 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea MEN Sensitive Nivea Nivea MEN Sensitive
Łagodzący 100 ml
304,90zł/l

prix: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

prix: 33,99 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka Bosphaera Bosphaera Glinka
czerwona 100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka zielona Bosphaera Bosphaera Glinka zielona
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-07-15
Bosphaera Bosphaera Hydrolat Bosphaera Bosphaera Hydrolat
ze skórki 100 ml
222,10zł/l

prix: 22,21 zł

PLN
1
1
Bosphaera Bosphaera Glinka biała Bosphaera Bosphaera Glinka biała
100 g
116,20zł/kg

prix: 11,62 zł

PLN
1
2
date d'expiration
2028-06-02
Ziaja beurre de cacao , améliore Ziaja beurre de cacao , améliore
sèche le tonus de la peau , la crème peau normale, 50 ml
145,60zł/l

prix: 7,28 zł

PLN
1
1
date d'expiration 2028-05-30
Ziaja Ziaja Krem naturalny Ziaja Ziaja Krem naturalny
oliwkowy 50 ml
153,20zł/l

prix: 7,66 zł

PLN
1
19
date d'expiration 2028-02-28
Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV Ziaja Ziaja Krem oliwkowy + UV
50 ml
145,40zł/l

prix: 7,27 zł

PLN
1
6
date d'expiration 2028-04-30
Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1 Ziaja Ziaja Kozie mleko krem 1
50 ml
263,80zł/l

prix: 13,19 zł

PLN
1
10
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja intima hygiène intime Ziaja intima hygiène intime
lavage pêche 500.00 ml
22,48zł/l

prix: 11,24 zł

PLN
1
3
date d'expiration
2028-04-30
Ziaja Lait Dairy chèvre compresse Ziaja Lait Dairy chèvre compresse
, savon de douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
14
date d'expiration
2029-02-28
Ziaja beurre de cacao , savon de Ziaja beurre de cacao , savon de
douche crémeuse 500 ml
21,68zł/l

prix: 10,84 zł

PLN
1
15
date d'expiration 2029-02-28
Panier dachat
zwiń koszyk
livraison 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5